Graatsiakettad

(4)
Pöörlev ketas Zipro, must/roheline hind ja info | Graatsiakettad | kaup24.ee % 3 € SOODUSTUS ALATES 30 € € 137 / kuud € 2199 4.3/5 5p. 23t KÄTTE HOMME
Tootja: Zipro Läbimõõt: 28 cm Kasutaja maksimaalne kaal: 150 kg
Lisa korvi
Tasakaalulaud Gymstick hind ja info | Graatsiakettad | kaup24.ee % 3 € SOODUSTUS ALATES 30 € € 116 / kuud € 1849 4.7/5 5p. 23t KÄTTE HOMME
Tootja: Gymstick Läbimõõt: 29,5 cm Kasutaja maksimaalne kaal: 100 kg
Lisa korvi
Graatsiaketas HMS KO01 hind ja info | Graatsiakettad | kaup24.ee % 3 € SOODUSTUS ALATES 30 € € 949 5/5 5p. 23t KÄTTE HOMME
Tootja: Hms Läbimõõt: 25 cm Kasutaja maksimaalne kaal: Pole täpsustatud
Lisa korvi
Graatsiaketas One Fitness PSM10 hind ja info | Graatsiakettad | kaup24.ee % 3 € SOODUSTUS ALATES 30 € € 995 3.5/5 5p. 23t KÄTTE HOMME
Tootja: Pole täpsustatud Kasutaja maksimaalne kaal: Pole täpsustatud Käepidemed: Ei
Lisa korvi

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 4.6/5
7 276 hinnangut. Vaata kõiki

Graatsiaketas

Koos graatsiakettaga on võimalik treenida kõhulihaseid, parandada vereringet, maandada stressi, parandada koordinatsiooni võimet ning füüsilist vormi. Nende kasutamine on äärmiselt lihtne ja mugav, mida tagab näiteks kaasaegne digitaalne graatsiaketas. Kaup24 meeskond on kirjutanud ketaste valikust ülevaate, et saaksid leida vastavalt eesmärkidele ja soovidele kõige parema graatsiaketta.

Kuidas valida parim graatsiaketas?

Graatsiaketas on pöörlemisalus, millega on võimalik treenida puusasi, reisi ja kõhulihased. Pidev ja aktiivne treenimine võimaldab mugavalt ja kiirelt saavutada ihaldatud tulemused, kui leida õiged graatsiaketas harjutused.

Graatsiakettaid on olemas tavalisi, digitaalseid, käepidematega kui ka ilma. Elektroonilise ehk digitaalse graatsiaketta eeliseks on võimalik ekraanilt jälgida põletatud kaloreid, treeningu aega, tehtud pöördeid ning osadel mudelitel isegi salvestatud individuaalset treeningkava. Nii digitaalsel kui tavalisel graatsiarattal on masseerivad punktid, mis stimuleerivad vereringet ja masseerivad jalgu, tagades lõõgastava treeningprotsessi. Kummiga käepidemed aitavad hoida tasakaalu ning toetavad treeningut ning tehtavaid harjutusi. Harjutused võivad olla näiteks kükid, pöörlemised ning erinevad venitusharjutused. 

Ketast valides peaksid lisaks vaatama graatsiaketta läbimõõtu ja maksimaalset koormust. Graatsiaketta läbimõõdust oleneb tasakaalu hoidmine - näiteks kui Sul on suurem jalanumber, on mõistlik valida suurema läbimõõduga ketas. Selleks, et ketast või ennast mitte kogemta vigastada, pea kindlasti kinni ketta kasutaja kehakaalu piirnormist. Täpsemaks infoks tutvu tootekirjeldustes oleva infoga.

Valikut pakuvad Spokey, inSPORTline, HMS ning paljud teised tootjad, kes on oma valdkonna eksperdid. Kui Sul on toodete kohta lisaküsimusi, siis esita need julgelt meie klienditeenindusele tootekirjeldusse, helista infotelefonile või saada meile e-kiri. Meie meeskond on alati valmis Sind aitama!

Miks osta treeningvahendid Kaup24 e-poest?

Kaup24 e-poest leiad suures valikust treeningvahendeid nii kodus kasutamiseks kui trennis käimiseks. Valikut pakuvad vaid valdkonna eksperdid ja tootjad, kes omavad selles kogemust ja teadmisi juba mitukümmend aastat. Lisaks pakume meie kõige soodsamaid hindu - isegi, kui peaksid leidma mõnest muust veebipoest sama toote odavama hinnaga, on lillade siltide puhul võimalus saada hinnavahe tagasi.

Tutvu valikuga ning muuda kodus treenimine mugavaks ja efektiivseks!