Rannatennis

(1)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Rannatennis

Rannatennis on üks tennisemängu liikidest, kus võrreldes tavapärase mänguplatsiga mängitakse hoopis pehmel rannaliival koos omapäraste reketitega ja pallidega. Mängimiseks on vaja vaid kvaliteetset varustust, rannaplatsi, võrku ja paarilist, kellega mängu nautida. Mängu sujuvuse tagab enamasti hea varustus, sest rannatennise mängimist saab õppida igaüks, nii lapsed kui täiskasvanud ja nii algajad kui ka juba suurema kogemuse pagasiga mängijad.

Kuidas valida rannatennise reketid ja pallid?

Kuna rannatennise mängimisel ei ole oluline palli põrgatavus ja kiirus, võid seda vabalt mängida mistahes tennise jaoks ettenähtud poolpehme palliga. Võrreldes tavapäraste reketitega puuduvad reketitel keeled ning on mõnevõrra lühemad. Meie valikust võid soetada pallid ja reketid komplektina. Komplektiga tuleb kaasa ka kott, millega on mugav tarvikuid transportida. Nii ei pea Sa muretsema eraldi sobivate tarvikute otsimisele. Mängimiseks on samuti vajalik 170 cm pikkune võrk, et mängimine oleks üldse võimalik ning et saaks arvet pidada skoori üle.

Valikut pakub Schildkröt, kes pakub erinevaid spordivahendeid nii lastele kui täiskasvanutele, nii algajatele kui professionaalidele. Brändi kogemus ulatub juba sajandi kaugusele, mistõttu saad olla kindel brändi toodetes ja neid usaldada.

Enne ostu kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva infoga, et veenduda toote sobivuses. Isegi, kui toode ei peaks mingil põhjusel sobima peale ostu sooritamist, on Sul 2 nädalat aega, et see tagastada või ümber vahetada. Kui Sul on toodete või Kaup24 enda kohta küsimusi, võid need julgelt esitada meie klienditeenindusele jättes küsimus tootekirjelduste küsimuste sektsiooni või võttes meiega ühendust telefoni või e-kirja teel. Kui võimalik, tutvu ka teiste poolt antud hinnangute ja arvustustega.

Miks osta sporditarbed Kaup24 e-poest?

Kaup24 veebipoest leiad vajalikud sporditarbed kiirelt ja mugavalt kogu perele. Meie garanteerime Sulle kõige parema hinna - isegi, kui peaksid mõnest teisest veebipoest leidma sama toote odavama hinnaga, maksame lilla sildiga märgistatud toodete puhul hinnavahe tagasi. Tutvu ka meie paindlike maksetingimustega - näiteks saad kasutada soovi korral ka järelmaksu võimalust mistahes summade puhul.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!