Lautennise reketid ja reketi kotid

(133)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lauatennise reketid

Lauatennis on kiire ja põnev mäng ning seetõttu on oluline, et varustus oleks kvaliteetne ja mugav. Kas kujutaksid ette mängu, mille reket ei toeta üldse palliga mängimist või on käes äärmiselt ebamugav? Seetõttu on äärmiselt oluline, et lauatennise reketid oleksid heast materjalist, käes mugavad ning õiges suuruses. Kaup24 meeskond on kirjutanud väikese kokkuvõtte, mis on Sulle loodetavasti abiks valimisel.

Kuidas valida parimad lauatennise reketid?

Kui oled lauatennise maailmas alles algaja, on mõistlik valida suurema peaga ning väiksema raskusega. Üldiselt sobib naistele väiksem kaal (umbes 295-310g) ning väiksem käepide. Suuremad raskused ja käepidemed sobivad meestele ja rohkem kogenumatele. Tegelikkuses on iga inimene erinev, mistõttu on oluline ise reketeid proovida ja leida see, mis käes on kõige mugavam ja muudab mängimise kergeks. Osadel toodetel on märgitud tähtedes ka nende kvaliteet - mida suurem hinnang tähtedes, seda kvaliteetsem on reket. Üldiselt tavamängijad ei vaja suure kvaliteediga reketit, need on sobilikud pigem võistlejatele. 

Paljud reketid on olemas komplektidena koos pallidega - nii ei pea Sa muretsema sobivate pallide otsimise üle. Reketikotid muudavad tarvikute kaasas kandmise mugavaks.

Lauatennise reketid on olemas erinevates disainides - nii saad valida endale ja isegi oma lapsele meelepärase! Kuna iga mudel on erinev, on mõistlik tutvuda tootekirjelduses oleva infoga, et veenduda toote omadustes ja selle sobvisuses reaalsuses. Selleks pakuvad valikut erinevad tootemargid, kes on lauatennise maailmas eksperdid - Atemi, Butterfly, Donic, Donic Schildkrot, Dunlop, Get & Go, Joola, Nils, Rucanor, Spokey, Sponeta, Stiga, Yasaka ja paljud teised. 

Miks osta lauatennise tarvikud Kaup24 e-poest?

Kaup24 veebipood pakub suures valikus lauatennise tarvikuid ülisoodsa hinnaga. Valikust leiad tooteid vaid oma ala ekspertidelt ning kõik vajaliku saad soetada väga paindlike ostu- ja maksetingimustega - näiteks 2 nädalane ostugarantii puhul saad toote kas ümber vahetada mõne teise toote vastu või see lihtsalt tagastada ja raha tagasi küsida. Ära unusta osa võtta ka sageli toimuvatest sooduspakkumistest ja kampaaniatest, et säästa veelgi.

Tutvu nüüd ja osta juba täna!

Lautennise reketid ja reketi kotid - millised on kõige populaarsemad?

Lautennise reketid ja reketi kotid - milliseid soovitatakse?

Lautennise reketid ja reketi kotid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?