Lauatennise pallid

(25)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lauatennise pallid

Lauatennise mängimine on kiire ja põnev sport, kuid selleks, et mäng ka kiirelt sujuks, tuleb leida kvaliteetne varustus. Kas kujutaksid ette lauatennise mängimist pallidega, mis ei põrku üldse hästi ning on üleüldiselt ebamugav kasutada? Seetõttu on Kaup24 meeskond kirjutanud kokkuvõtte, kuidas valida meie valikust parimad pallid, et mängimine sujuks ilma probleemideta ja mugavalt.

Kuidas valida sobivad pingpongi pallid lauatennise mängimiseks?

Palle toodetakse nii plastikust kui tselluloidist. Plastikust pallid märgitakse 40+ märgistusega ning tselluloidist pallid 40.

Plastikpalle valides veendu, millal on pallid valmistatud. Mida uuemad pallid, seda vastupidavamad ja tugevamad need on, sest ilmselgelt tehnoloogia areneb aina paremas suunas. Lisaks on osad pallid õmblustega ning osad ilma. Üldiselt soovitatakse valida õmblusteta, kuid see suurenisti mängimist mingil määral ei mõjuta.  Tselluloidist palli korral on oluline selle hea kvaliteet. Selle puhul saab selles ise veenduda - selleks lükka sõrmed palli mõlemal poolel sama jõuga kergelt sisse. Kui mõlemad pooled vajuvad sisse võrdselt, et tegu hea palliga. Plastikpalle nii kontrollida ei ole võimalik oma tugevuse tõttu.

Lisaks on paljudel pallidel tärnidega märgistused. Ilma tärnideta pallid on mõeldud treeningpallideks. Mida suurem tärnide arv, seda parem on palli kvaliteet. Tegelikkuses saab kõikide pallidega mängida, kuid suurema kvaliteediga pallid tulevad kasuks võistlustel. 

Kuna pallid kipuvad kiiresti kiire mängu käigus kaduma ning nende järel jooksmine on üsnagi tüütu, on mõistlik soetada pallid komplektidena. Enamus komplektid sisaldavad umbes 6 palli, kuid mõni pakub isegi 60 palliga komplekti.

Pallide valimisel saad valida lisaks erinevate värvilahenduste vahel, mida pakuvad tootemargid nagu Changyun, Donic, Donic Schildkrot, Dunlop, Get & Go, Joola, Kettler, Kita, Rucanor, Shield, Spokey. Kindlasti tutvu enne ostu sooritamist tootekirjelduses oleva infoga ning lisaküsimuste korral esita need sinna ettenähtud kohta või võta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel.

Miks osta lauatennise varustust Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suures valikus sportmängude tarvikuid ülisoodsa hinnaga! Meie veebipoest leiad tooteid oma valdkonna ekspertidelt, kes pakuvad vaid kvaliteetset toodangud. Lisaks leiad meie lehelt paindlikud ostu- ja maksetingimused, mis muudavad kogu ostuprotsessi Sinu jaoks mugavaks ja turvaliseks.

Tutvu meie valikuga ja muuda lauatennise mängimine mugavaks!

Lauatennise pallid - millised on kõige populaarsemad?

Lauatennise pallid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?