Korvpallilauad

(9)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Korvpallilaud

Korvpall on üks armastatumaid sportmänge, mida saab mängida igas vanuses. Mängija osavus sõltub üsna palju enda oskustest, kuid kindlasti mängib rolli ka kvaliteetne varustus. Ilma korvpalli lauata oleks korvpalli mängimine mõttetu, mistõttu tuleks investeerida kvaliteetsesse ja võimalusel multifunktsionaalsesse lauda, mis muudab kogu mängimise mugavaks ja meeldivaks. Kuna korvpalli laudade valik on paraku üsna suur, siis võib tunduda õige valiku langetamine olla keerukas. Kaup24 meeskond on selleks kirjutanud väikese ülevaate valikust, mis on loodetavasti Sulle kasuks.

Kuidas valida korvpallilauda?

Mobiilne korvpallilaud omab endas mobiilset alust, millel on taga- ja esirattad. Nendega on võimalik alust mugavalt transportida või liigutada ühest kohast teise. Laua libisemist kartma ei pea - lisatud raskused aitavad hoida lauda omal kohal mängu ajal. Statsionaarne korvpallilaud on betooneeritav, mis tähendab omakorda seda, et laud paigaldatakse betooni sisse ning pärast selle paigaldamist ei ole seda võimalik enam liigutada. See tagab laua stabiilsuse ning seetõttu sobib see ideaalselt välistingimustesse. Muidugi võid valida ka korvpallilaud alusega, mida ei pea betooniga kinnitama, kuid arvesta, et selle stabiilsus ei pruugi olla nii hea. Korvpalli laud jalaga sobib vastupidiselt ideaalselt näiteks võimlasse kui ka korvpalli platsile õue.

Kuna korvpall on teatavasti pigem pikemate inimeste mäng, siis lõbu saavad tunda ma lühema kasvuga inimesed koos reguleeritavate kõrguste positsioonidega.

Valikut pakuvad korvpalli valdkonna tootjad nagu EXIT, inSPORTline, Nenurodyta, New Port, Spalding ja paljud teised. Valida saad erinevate pikkuste, laiuste, raami laiuste ja disainide vahel vastavalt oma maitsele, eelistustele, eesmärkidele ja soovidele. Kindlasti tutvu ka tootekirjelduses oleva infoga ning muude küsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega.

Miks osta korvpalli tarvikud Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suures valikus korvpalli tarvikuid ülisoodsa hinnaga, mida alandavad veelgi erinevad sooduspakkumised ja kampaaniad. Lisaks pakume paindlikke kättesaamise- ja maksutingimusi - näiteks saad valida, kas soovid kaupa kätte saada kulleri, pakiautomaadi või esinduse vahendusel ning vajadusel kasutada ka järelmaksu võimalust mistahes toodete puhul. Turvalisuse huvides anname Sulle õiguse maksta alles siis, kui kaup on Sinuni jõudnud.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!