Korvpallid

(83)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Korvpalli pallid

Korvpalli mängimine võib olla nii lõbus ajaviide või hobi kui ka põnevust tekitav sportmäng, mis sobib igas vanuses inimesele. Mängus on oluline mängija osavus, tehnika ja täpsus, kuid kindlasti oleneb palju ka kasutatavatest vahenditest. Üks tähtsamaid vahendeid on korvpalli pall - pall peaks olema käes mugav ning hästi põrgatama. Siiski võib tekkida küsimus, et kuidas valida veebipoest palli, mida pole võimalik reaalsusest proovida?

Kuidas valida sobivad korvpallid?

Esmalt tuleb kindlaks teha, kus mängimine toimub. Tänaval mängides, olgu see siis betoonil või asfalt teel, on pinna jäikus võrreldes võimla saaliga väga erinev. Seetõttu on oluline järgida, et toote pealkirjas oleks olemas kiri kas indoor, outdoor või mõlemat.

Indoor ehk siseruumi pallid on valmistatud üldiselt kvaliteetsest nahast või muust sünteetilisest materjalist. Siseruumide pallid on ka käes õrnemad ja mugavamad. Neid ei tohiks kasutada välistingimustes, sest palli välimus võib üsnagi ruttu halveneda ning isegi puruneda. 

Kui plaan on mängida nii tänaval kui saalis, siis on õige valik indoor/outdoor pall. Need pallid on valmistatud pehmest kummist ning on kordades kulumiskindlamad, kuid võrreldes eraldi mõeldud indoor ja outdoor pallidega, on nende kvaliteet mõnevõrra halvem. 

Outdoor pall on mõeldud vaid asfalt või muu tänavateel mängimiseks. Nendel pallidel on spetsiaalne kate, mis hoiab palli välimust ja vastupidavust.

Palli suuruse valimisel lähtu sellest, kellega on mängijana tegu. Suuruseid on olemas 1-7ni, mis on ka erinevates kaaludes. Väiksemad suurused (1-5) sobivad kuni 12-aastastele lastele, kuna nende kaal on mitte rohkem kui pool kilogrammi. Suurus 6 sobib naistele ja alla 16-aastastele poistele. Suurus 7 on standartne pall meestele ning nende pallide kaal on kuni 650 g. Lähemalt tutvu suuruste kohta pallide tootekirjeldustest. 

Miks osta korvpalli tarvikud Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suures valikust korvpalli ja muude sportmängude vahendeid supersoodsa hinnaga. Meie suurest valikust on võimatu mitte leida meelepärane, kuna pakkuda on erinevate välimustega ja omadustega tooteid. Lisaks saad kaupa kätte kiirelt ja mugavalt - Sina saad valida, kas pakiautomaadi või kulleri vahendusel või tulles ise esindusse järgi tasuta.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Korvpallid - millised on kõige populaarsemad?

Korvpallid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?