Väravavahi kindad

(6)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Jalgpalli väravavahi kindad

Jalgpalli mängimine on üks armastatumaid ja lemmik harrastusi nii laste kui täiskasvanute seas. Kvaliteetne varustus võib isegi algajast teha kiiremini professionaali, mistõttu on oluline sellesse investeerida. Üks varustuse osadeks on väravavahi kindad, mis aitab kaasa palli püüdmisele, haaramisele ja juhtimisele. Kuna valik on mitmekülgne, on Kaup24 meeskond kirjutanud valikust väikese ülevaate, mis on loodetavasti Sulle valimisel kasuks. 

Kuidas valida sobivad väravavahi kindad?

Väravavahi kindad peaksid olema tugevast ja elastsest materjalist, milleks on üldiselt PU, polüetüleen, lateks, EVA, nailon, puuvill või muu. Kindad peaksid kaitsma võmalike põrutuste eest, pehmendama palli lööke ning sobima nii treeninguteks kui võistlusteks. 

Kinnastel on erinevad suurused, mistõttu on oluline mõõta üle käelaba pikkus ning seda võrdlema tootekirjelduses oleva suurusetabeliga. Osad kindad on reguleeritavad, mis muudavad suuruse valimise lihtsamaks. Isegi kui ostetud kaup ei vasta soovitud suurusele, on Sul 2 nädalat aega võimalus toode ümber vahetada või tagastada.

Randmesidemed aitavad kaitsta ka randmeid ning pakkuda nendele tuge kiirete liigutuste ja tugevate tulevate löökide eest. Jalgade kaitset vajavad ka väravavahid, mistõttu on oluline, et igal mängijal oleksid olemas põlvekaitsmed, et kaitsta libisemis-, komistamis- ja muude kukkumisohtude eest. Kõiki tooteid on võimalik valida erinevate disainide ja värvilahenduste vahel. 

Meie valikust leiad kindad tuntud ja kiidetud tootemarkidelt nagu Adidas, Meteor, Nike, Puma, Spokey, Umbro ja teistelt, mille seas valida meelepärase disaini või omadustega toode. Lähemalt toodete lisafunktsioonide ja omadustega tutvumiseks loe, üle tootekirjelduses olev informatsioon. Lisaküsimused on võimalik esitada tootekirjeldusse või võid võtta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või e-kirja teel - meie oleme alati valmis Sind aitama!

Miks osta sporditarbed Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on Eesti populaarseim veebipood põhjusega - meie e-poest leiad ülisoodsad hinnad koos paindlike ostu ja maksetingimustega. Näiteks on võimalik kaup kätte saada nii pakiautomaadi, kulleri või esinduse vahendusel ning vajadusel saad kasutada ka järelmaksu võimalust. Enda turvalisuse huvides anname Sulle võimaluse maksta kauba eest alles siis, kui kaup on käes. 

Tutvu valikuga ja osta juba täna!