Jalgpallijalatsid

(39)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Jalgpalli puutsad

Jalgpall on üks populaarsemaid sportmänge, mida saab mängida nii hobi korras kui ka professionaalsel tasemel, nii lapsed kui täiskasvanud. Jalgpalli mängu sujuvuses mängib suurt rolli mängija enda osavus, kuid veelgi olulisem on kvaliteetne varustus. Seetõttu peaksid investeerima kõigepealt vastupidavatesse jalgpalli jalanõudesse. Siiski võib sobilike puutsade leidmine tunduda keerukas, mistõttu on Kaup24 meeskond kirjutanud väikese ülevaate, mis on Sulle loodetavasti Sulle kasuks.

Kuidas valida sobivad jalgpalli jalanõud?

Esmalt tuleks puutsade valimisel välja selgitada, millisel pinnasel hakatakse mängima. Sellest olenevalt on olemas 2 tüüpi jalanõusi - kunstmuru puutsad ja võimla puutsad. Kunstmuru puutsadel on taldadel naelad, mis võimaldab pinnasega paremini haarduda ning vältida libisemist. Siseruumides mängimiseks mõeldud puutsadel on polüuretaan- või kummitasend. Külgede materjaliks on üldiselt tekstiil, kunstnahk või muu sünteetiline materjal. Kui otsid jalanõusi välistingimustesse, peaksid samuti tähelepanu pöörama jalanõude ilmastikukindlusele. 

Jalgpalli jalanõud peaksid vastama kandja õigele suurusele. Seetõttu on oluline leida paar jalanõusi, mis istuksid jalas mugavalt ilma, et need jalast libiseks või pigistaks. Meie valikust leiad jalanõud vahemikus 39-46. Täpsemaid mõõtmeid leiad silmajäänud tootekirjeldusest, kus on samuti tarvis teada oma jala sisetaldade mõõte. Isegi, kui ostetud saab vale suurus, on võimalik jalanõud 2 nädala jooksul ümber vahetada või tagastada. 

Viimasena on aeg valida meelepärane disain. Selleks leiad valikust jalanõusi ülemaailmselt tuntud brändidelt nagu Nike ja Adidas, kes pakuvad erinevates värvides ja kujundusega puutsasi. 

Enne toote ostmist kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva infoga, et veenduda toote sobivuses ning tutvuda omadustega. Kui Sul on toodete kohta veel lisaküsimusi, võid need julgelt esitada tootekirjeldusse või võtta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või e-kirja teel.

Miks osta puutsad Kaup24 e-poest?

Kaup24 veebipoest leiad kõik vajalikud sporditarbed ülisoodsa hinnaga kogu perele. Lisaks saad ise valida, kuidas soovid kaupa kätte saada - kas pakiautomaadist, kulleri vahendusel või meie esindusse järgi tulles. Ära kindlasti unusta ära kasutada soetada tooted veelgi soodsamalt erinevate sooduskampaaniate ja pakkumiste ajal.

 Tutvu valikuga ja osta juba täna!