Veesport

(10)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Surfilaud ja veesuusad

Veesport on vaidlemata üks ägedamaid hobisi mida omada - sellega kaasnev hasart ja jahutav vesi suvel on nii mõnegi lemmik osa suve juures. Siiski on veesport üsnagi ekstreemne, mistõttu tuleb veenduda, et kogu varustus oleks kvaliteetne ja tagaks turvalisuse kogu aja vältel.

Kuidas valida parimad veesuusad või surfilaud?

Aerusurf ehk "suppamine" on Eestis aina populaarsemaks muutumas iga suvega. Aerusurf laua valimisel tuleb tähelepanu pöörata laua pikkusele, laiusele ja paksusele. Laua pikkust valides lähtu oma eesmärgist. Kui plaan on surfama minna merele, tuleb lainete tõttu valida pigem lühem aerusurfi laud. Lühem laud sobib hästi lastele - sellega on lihtsam tasakaalu hoida. Tasasel merel on mõistlik valida pikk ja kitsas laud, et läbida pikemaid distantse. Need sobivad hästi ka jõgedele ja järvedele. Laiusest oleneb laua stabiilsus. Mida laiem aerusurfi laud, seda kergem on hoida sellega vee peal tasakaalu. Eriti sobib see algajatele, kelle tasakaal veel vee peal nii hea pole. Edasijõudnutele on kitsam laud kindlasti lõbusaks väljakutseks - selle kasutamine on küll keerulisem, kuid sellega on liikumine kiirem. Paksemad SUP-lauad sobivad ka mitmele inimesele korraga kasutamiseks. Samad põhimõtted kehtivad ka tavalise surfilaua valimisel. Eriti populaarne on täispuhutav surfilaud, mida on eriti mugav võtta kaasa matkale või randa minnes. Väiksemad surfilauad saab täis puhuda suu abil, kuid suuremad nõuavad juba pumba abi.

Veesuusad sobivad erinevatele jalasuurustele ning neid on imekerge kinnitada ja kasutada. Üldlevinud kuju ja tugev materjal tagab ohutuse terve suustamaise vältel ning võimaldab nautida pikki liuglemisi. Veesuuskadega on oluline soetada ka järelvedamise köis, mis oleks piisavalt pikk ja paks, mis omakorda võimaldaks mugavalt suusatada.

Nii surfamine kui veesuusatamine on spordiala, kus on äärmiselt oluline veenduda nii enda kui lähedaste turvalisuses. Seetõttu on oluline kanda päästevesti ning järgida eksperdi poolt antud juhiseid. Laste puhul tuleb kindlasti nende üle pidada järelvalvet.

Valida saad lisaks erinevate värvilahenduste ja disainide vahel - nii saad valida meelepärased suusad või surfilauad nii endale kui lapsele. Valikust leiad tooteid veespordi valdkonna ekspertidelt nagu Aqua Marina, Bestway, Connelly, Nenurodyta, Proline, Waimea ja paljud teised.

Veesuusad ja surfilaud müük

Kaup24 e-poest leiad veespordiks kõik vajalikud tarvikud ülisoodsa hinnaga. Lisaks pakume suurepäraseid ostu- ja maksetingimusi - näiteks saad Sina valida kuidas soovid kaupa kätte saada ning vajadusel kasutada ka järelmaksu võimalust väiksemate summade puhul. Ära unusta soetada vajalikud tooted sooduspakkumiste ajal, sest nii saad säästa veelgi.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!