Basseinitarvikud

(56)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Basseinikate, basseini redel ja teised tarvikud

Ükski õige suvi ei möödu ujumiseta. Kuumadel suvepäevadel aeda paigutatud bassein pakub kindlasti rõõmu kogule perele ning siis ei ole vajalik ka randa minek - suplemist on võimalik nautida kodu aias! Siiski on oluline soetada välibasseini jaoks ka vastavad tarvikud, et basseini kasutamine oleks maksimaalselt mugav ja turvaline.

Kuidas valida basseini jaoks vajalikud tarvikud?

Basseinikate kaitseb basseini mustuse, putukate ja muu ebavajaliku prügi eest, kui see pole parasjagu kasutusel. Materjaliks olev polüetüleen või PVC on pragunemis-, UV-kiirguse- ja veekindel. Nööridega kinnitamine on kiire ja lihtne. Õige katte valimiseks on vajalik teada basseini mõõtmeid. Kui Sul veel basseini pole, võid valida basseini koos katusega, mistõttu ei pea Sa hiljem basseinikatte pärast muretsema.

Basseini alusmatt on hea soojusisolatsiooniks maapinna ja basseini vahel. See kaitseb basseini pinda ning väldib mustuse sisenemist basseini. Matid on valmistatud tugevast materjalist, mida on lihtne puhastada. Valimisel lähtu olemasoleva basseini mõõtmetest.

Igasse basseini oleks vajalik soetada ka basseini redel - nii on kerge basseini minna ja välja tulla. Redel võiks olla korrosioonikindel, tugevate astmetega ja vastupidavast materjalidest. Mõõda üle ujumisbasseini kõrgus ning lähtu sellest ka  valimisel. Trepi paigaldamine peaks olema lihtne ja ka vajadusel eemaldamine, et lapsed ei pääseks basseini ilma vanemate järelvalveta. Kindlasti pea kinni ka redelite maksimaalsest kandevõimest, et vältida võimalikke õnnetusi. 

Valikust leiad lisaks ka klooridosaatori, mis toodab basseinivette kloori, et hoida vett puhtana ja basseini puhastusrobot puhastab basseini efektiivselt ja kiirelt. Valikut pakuvad BestWay, Exit ja INTEX. Kindlasti tutvu enne ostu tootekirjelduses oleva informatsiooniga, et veenduda selle sobivuses.

Osta basseini jaoks vajalikud tarvikud soodsalt Kaup24 e-poest!

Kaup24 pakub suures valikus tarvikuid ja varuosasi, et muuta aias suplemine mugavaks! Sobiva toote saad kätte soodsalt ja kiirelt, sest Sina otsustad kuidas kaup Sinuni jõuab ning kuidas selle eest soovid maksta. Ostule kehtib lisaks 2 nädalane ostugarantii ning ära unusta ära kasutada võimalust osta kaupa sooduskampaaniate ajal - nii säästad aega ja raha veelgi!

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Basseinitarvikud - millised on kõige populaarsemad?

Basseinitarvikud - milliseid soovitatakse?

Basseinitarvikud - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?