Basseinid

(79)

Kuumal suvepäeval ei pea jahutav vesi olema vaid rannas - soeta oma koduaeda välibassein, mida kasutada millal iganes. Selleks leiad valikust nii karkassiga, karkassita kui ka täispuhutavaid basseine. Karkassiga basseinid on vastupidavamad ning oma olemuselt sügavamad ja suuremad. Täispuhutavad basseinid on kergesti kokkupandavad ja hoiustatavad, mis on eriti levinud laste seas - oma madala sügavuse ja suuruse tõttu ning värvilisemad disainid suudavad need lõbu pakkuda ka lastele. Karkassita basseinid suudavad tagada oma kuju ja jäikuse läbi hüdrostaatilise rõhu. Valimisel pööra tähelepanu kindlasti ka suurusele ja disainile - oluline on, et bassein vajaks vajadusel ka väiksemasse aeda. Tutvu valikuga ning vali välja kõige sobivam!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Bassein

Basseini omamine aias on kindlasti eelis - jahutav vesi kuumal suvepäeval on vaid paari sammu kaugusel. Nii ei pea muretsema sõitude pärast randa ning kogu vesi on Sinu ja Sinu pere päralt. Bassein ei pea olema alati maa sisse paigaldatav - valida saad erinevate maapealsete basseinide vahel. 

Kuidas valida sobiv välibassein?

Eesti kliimasse sobib õuebassein, mis kannatab temperatuuride kõikumisi. Karkassiga bassein omab tihendus- ja lukustussüsteemi, mis tagab torude turvalise ja ohutu kinnituse. Üldiselt on need basseinid tugevate seintega ja ka läbimõõtudelt suuremad, et oleks mugav basseinis liikuda, ujuda ja mängida.

Karkassita bassein ehk täispuhutav bassein on kergesti paigaldatavad ja kiiresti kasutusvalmis - tuleb vaid puhuda sisse õhk ja bassein täita veega. Need basseinid on valmistatud PVC-materjalidest, mis tagavad basseinide tugevuse ja vastupidavuse. Eriti sobib täispuhutav bassein lastele oma lapsesõbraliku materjali poolest ja vee mahutavuse tõttu. Lisaks on täispuhutavat basseini kerge kokku panna ja hoiustada.

Kuna tootevalik on suur, siis valimisel lähtu isiklikust maitsest ja oma vajadustest - kas vajad suuremat või väikest basseini? Mis hinnaklassis? Milline disain sobib Sinu aia interjööri? Kui oluline on Sinu jaoks basseini kokkupandavus ehk täispuhutavus?

Valikut pakuvad erinevad tootemargid, kellest populaarseimad on INTEX basseinid, mis on võitnud klientide heakskiidu ja usalduse oma suurepärase kvaliteedi poolest. Valikust leiad ka erinevaid hoolduseks mõeldud vahendeid ja massaaži vahendeid, mida basseini paigutada. Basseini soetamisel pea meeles ka selle eest regulaarselt hoolitseda, soetada vajalikud lisatarvikud ning pidada laste üle järelvalvet. Enne ostu kindlasti tutvu ka tootekirjelduses oleva informatsiooniga, et veenduda toote sobivuses. Lisaküsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega.

Osta bassein oma aeda soodsalt Kaup24 veebipoest

Kaup24 pakub laia valikut basseinide osas, mistõttu on meelepärase ujumisaseme leidmine kerge ja mugav. Meie garanteerime Sulle kõige paremat hinda - isegi kui leiad teisest veebipoest soodsama toote, kompenseerime lilla värviga märgitud toodete puhul hinnavahe. Tutvu meie paindlike ostu- ja maksetingimustega ning ära unusta osa võtta ka sooduskampaaniatest, et veelgi säästa.

Tutvu valikuga ja osta kohe!