Basseini hooldusvahendid

(22)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Basseinivee puhastusvahend

Omaenda basseini omamine aias on äärmiselt mugav, kuid äärmiselt olulisem on selle hooldamine ja puhastamine. See ettevõtmine võib võtta aega kuni tund aega nädalas, kuid kõik oleneb basseini kasutamise regulaarsusest ja suurusest. Rolli mängib ka asukoht - näiteks puude vilus olev bassein korjab endasse rohkem lehti ja muud sodi. 

Kuidas puhastada basseini ja mis vahendeid selleks vaja läheb?

Basseini tuleks puhastada vähemalt kord nädalas ning täiesti tühjendada kord aastas, mis on eriti oluline kevadel ehk hooaja alguses. Kindlasti vajab bassein puhastust kui basseini küljed muutuvad libedaks, seinad tunduvad karedana, korrosioon metallist osadel, mustad täpid basseini kilel, pleekinud laigud või juustel tekkinud kerge rohekas toon, kuid basseini mustus võib olla ka silmale nähtamatu. Basseini hoolduseks mõeldud hooldusvahendid puhastavad vett, hävitab baktereid, kõrvaldab vetikad ja stabiliseerib vee pH-d. Kuna hooldusvahendid sisaldavad endas erinevaid keemiaid, tuleb käsitleda neid ettevaatlikult. Hooldusvahendite kasutamisel ei tohiks olla vees inimesi ning basseini filtreerimisüsteem peab kindlasti töötama.

Hooldusvahendid sisaldavad endas erinevaid keemilisi ühendeid, mistõttu on oluline nende õige kasutamine. Kloor aitab kaasa basseinivee orgaanilise saaste desifinitseerimiseks ja oksüdeerimiseks. Osad hooldusvahendid on mõeldud vaid pH reguleerimiseks - osad vähendavad, osad suurendavad. Seetõttu on oluline enne reguleerimist kontrollida olemasoleva vee happelisust või ning kloorisisaldust aluselisust spetsiaalse pH või kloori testiga. Komplektidega tuleb üldjuhul kaasa kasutusjuhend, kuidas basseini puhastada tuleks. Kindlasti pea nendest kinni, et mitte basseiniveega endale või oma lähedastele liiga teha. 

Tutvu ka tootekirjeldustes oleva informatsiooniga, et veenduda toote sobivuses. Lisaküsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega.

Osta basseini puhastusvahend soodsalt Kaup24 e-poest

Basseini omamine on tore, kuid basseinivett on oluline ka hooldada, mistõttu selleks vajalikud vahendid leiad Kaup24 soodsalt ja mugavalt koos paindlike ostu- ja maksetingimustega. Sinu jaoks on ostlemine eriti mugav - Sina saad otsustada, kuidas kaup Sinuni jõuab ning mis viisil soovid selle eest maksta. Kauba kättesaamine on mugav ning maksmine turvaline, lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!