Vabaõhumängud

(145)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Õuemängud

Kätte on jõudnud soojemad ilmad ning on aeg minna koos sõpradega  või perega värske õhu kätte loodusesse mängima! Õuemängud sobivad nii lastele kui täiskasvanutele ning kuna neid on üsnagi palju, siis leiab kindlasti igaüks miskit, mida mängida meeldib nii vabal ajal kui ka suvepidude ajal.

Millised õuemängud valida?

Lendav taldrik ja sellega mängimine on äärmiselt kerge. Omada tuleb vaid vastavat plastikust taldrikut, seda visata ning püüda. Seda saab mängida isegi koos koertega! Sarnase eesmärgiga on buumerang, mis pakub eriti laste seas palju lõbu ja rõõmu.

Eriti populaarsed õuemängud lastele ja täiskasvanutele on erinevad pallimängud - rannavõrkpall, jalgpall, sulgpall ja korvpall. Selleks tuleb leida vastavad väljakud ning tarvikud, millega mängida. Korvpallid on üldiselt kummist, mistõttu on need kergesti põrgatavad. Võrkpall ja  jalgpall on pehmem, kuid siiski on kergesti löödav. Ameerika jalgpalli eelistajad leiavad samuti vajalikud tarvikud meie valikust. Sulgpalli mängimine vajab lisaks sulgpallile ka reketite olemasolu.

Vähem populaarsemad kuid siiski lõbusad mängud on näiteks petang ja kubb. Petank on mäng, kus loeb visketäpsus. Alguses pannakse paika märkekuul ning 2 meeskonda. Seejärel tuleb mängijatel piiri tagant visata metallist kuule sellele võimalikult lähedale. Mängu käigus võib liigutada liigutada viske käigus märkekuuli või eest visata vastase kuule. Võidab see, kelle kuulid on kõige lähemal. Kubb on samuti osavusmäng, milles üritatakse oma kurikatega maha visata vastasmeeskonna puitklotse ning seejärel saada pihta lahinguvälja keskel olevale "kuningale". Need 2 mängu sobivad ideaalselt mõne suve- või grillipeo vahele kogu perele! Veel leiad valikust mänge nagu Jabbit, Jumbo, Peteca ja muudki.

Soodsad õuemängud lastele ja täiskasvanutele Kaup24 e-poest

Kaup24 pakub suures valikus erinevaid õuemänge nii koduaeda kui ka randa tuntud brändidelt nagu Nenurodyta, Schildkrot ja Waimea. Meie veebipoest leiad parimad hinnad koos äärmiselt paindlike kohaletoomise tingimustega ning kauba eest on võimalik maksta ka järelmaksuga. Kindlasti võta osa ka sageli toimuvatest sooduskampaaniatest, et säästa veelgi.

Tutvu valikuga ja muuda pereelu rõõmsamaks ja lõbusamaks juba täna!