Tuulelohed ja tarvikud

(9)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tuulelohe ja lohesurf

Lohesurf on spordiala, mida on eriti mõnus harrastada veidi tuulisemal suvepäeval. Tegu on alaga, kus kasutatakse tuulelohet, surflauda ning tuulelohe veojõudu. Selleks, et selle spordiala nautimine oleks turvaline ja mugav, on äärmiselt oluline leida varustus, mis oleks vastupidav ja kvaliteetne. 

Kuidas valida tuulelohe?

Lohesurf koosneb mitmetest sõudstiilidest, kuhu kuulub niisama surfamine, trikkide tegemine, teistega kiire võidusõit ja sõitmine lainetel. Iga stiil vajab erinevat varustust. Näiteks meie valikust leiad nii langevarju kui linnu kujulisi lohesi - viimane sobib hästi algajatele ja lastele. Algajale ei soovitata kindlasti valida professionaalide oma, mis on mõeldud pigem trikkide tegemiseks ja kiireteks sõitudeks. Näiteks oleks mõistlik algul osta varustus, millega Sa sõitma juba oled õppinud. Kui oled juba kogenud ning tunned end vee peal kindlalt, võid valida proovimiseks midagi uut ja väljakutsuvat.

Lohesurfi harrastamisel on oluline tähelepanu pöörata turvalisusele. Selleks on vaja soetada kalipso, kalipso ja trapets. Ohutuse huvides on eriti oluline päästevest ning selle õiges kinnitamises veendumine. Kindlasti pea kinni instruktori nõuannetest ja juhistest. Laste puhul on oluline pidada nende üle järelvalvet. 

Pea meeles tutvuda iga toote puhul tema tootekirjeldusega. Paljud lohed nõuavad kindlat tuuletaset, et selle kasutamine oleks efektiivne. Lisaks saad valida just sellise kuju, disaini või kirevate ja silmapaistvate värvidega tuulelohe, mis Sulle reaalselt meeldib. Selleks pakub näiteks valikut Dragon Fly, kes on tuulelohede varustuse valdkonna ekspert juba aastakümneid. Lisaküsimuste korral võid need julgelt esitada tootekirjeldusse või võttes ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel - oleme alati valmis Sind aitama!

Tuulelohe müük Kaup24 e-poes

Tuulelohe, surfilaua ja muu veespordi varustuse leiad ülisoodsa hinnaga Kaup24 e-poest. Meie veebipoed tagab turvalise ostlemise, sest kauba eest maksad alles siis, kui see on Sinuni jõudnud. Lisaks pakume paindlikke kättesaamise ja maksmise võimalusi - kauba võid kätte saada nii pakiautomaadi (väiksemate toodete puhul), kulleri või esinduse vahendusel ning vajadusel saad kasutada järelmaksu võimalust.

Tutvu meie valikuga ja muuda oma suvi meeldejäävaks lohesurfiga!