Kohvrid, reisikotid

(495)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kohver

Reisile minnes on asendamatu kaaslane suur ja mahukas kohver, kuhu kõik vajalikud tarbed ja riided hoiustada. Reisikohvrid ja nende kompaktne disain aitab hoida asju turvaliselt ja mugavalt. Kohvrite liike on mitmeid, mistõttu leiad kindlasti valikust kindlasti meelepärase ja mahuka kohvri igaks otstarbeks.

Kuidas valida sobiv reisikohver?

Kvaliteetsed reisikohvid on mugavad, turvalised, kompaktsed ning teevad asjade leidmise kergeks ja lihtsaks. Seetõttu võiks olla kohvril mitmed taskuid, kuhu paigutada väiksemad esemed. Kohvri käsipagas võiks omada ka kohvri rattad, et käsipagasi oleks võimalik kergelt ja kiirelt transportida. Osadel on olemas krüpteeritud turvalukud, mis tagavad kohvri turvalisuse. Ergonoomiline käepide ja rihmad on kindlasti boonuseks. Paljud kohvrid on müügil komplektidena, mis täidavad ka kõige nõudlikumad soovid igaks olukorraks. 

Valimisel kindlasti kaalutle, kui suur kohver võiks olla. Kui Sul on vaja suures koguses asju kaasa võtta, on mõistlik muretseda suur reisikohver.  Näiteks kohver 55x40x20 mõõtmetes mahutab endasse kõik vajaliku. Suure kohvri puhul võiksid olla olemas rattad, et oleks kerge käsipagasi kohver. Pea meeles, et lennukile minnes on tihtipeale reisifirmadel tasuta pagasi suhtes kriteeriumid kui suur äraantav pagas võib olla, mistõttu võiksid ka sellest lähtuda.

Seejärel on aeg välja valida disain ja värv. Näiteks kui Sul on mõni lemmikvärv, võid valida selle ja oma maitsest lähtuvalt kohvri, mis Sulle endale reaalselt meeldib. Meie valikust leiad tooteid brändidelt nagu 4F, Abbey, Adidas, American Tourister, Brugi, Davidts, Easy Camp, Leki, Nenurodyta, Paso, PUMA, Rockland, Routemark, Samsonite, Solier, Spalding, Spokey, Wenger ja Wings. 

Laste kohver on üldiselt väiksema mahukusega, kuid nii saavad ka pere pesamunad tunda rõõmu kohvi kandmisest. Näiteks sobib lastele ideaalselt kerge ja väike kohver koos lõbusa ja värvika disainiga (näiteks koos lemmiku multikategelase pildiga). Nii saavad ka lapsed olla abiks kergemate asjade kandmisel ja tunda sellest rõõmu.

Odavad kohvrid leiad Kaup24 e-poest

Erinevates suurustes kohvrid lastele kui endale leiad suures valikus Kaup24 e-poest. Meie pakume lisaks veel paindlikke ostu- ja maksetingimusi ning 2 nädalast ostugarantiid. Reisikohver soodus pakkumistega ja kampaaniatega alandab niigi olemasolevaid soodsaid hindu veelgi, mistõttu soovitame kindlasti kohver osta kampaaniate ajal. 

Tutvu valikuga ja muuda reis turvaliseks ja mugavaks!