Spinningu rullid

(22)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Spinningu rullid

Kalastus pakub huvi üsna paljudele - sellega kaasnev hasart ja looduses viibimine on nii mõnegi jaoks asendamatu. Spinning on kalapüükidest üks lihtsamaid tüüpe. Spinning koosneb vastavast rullist, ridvast, tamiilist ja peibutisest. Selleks, et spinning oleks aga mugav, oleks mõistlik soetada vastupidavad ja kvaliteetsed varustuse osad.

Kuidas valida spinningu rulle?

Rulli tuleks valida vastavalt püügiviisile. Õngepüügi korral võiks olla rull suhteliselt väike, väga kerge ja suure ülekandega. Algaja puhul võiks esimene spinningu rull olla lahtine rull ehk haspelrull oma lihtsuse tõttu. Rulli suurust valides toetu sellele, millist kala on soov püüda ning ridvast. Suuruseid märgistatakse tootjate vahel erinevalt (näiteks 2000, 2500, X3 jms.), kuid üljuhul peaksid olema rullid  parameetritega 0,22 või 0,3 mm kuni 100 m. Väiksematele rullidele ei pruugi mahtuda piisavalt vajaliku läbimõõduga monofiili ja suuremad on mõeldud juba merepüügiks. Rullil peab kindlasti olema ka üks kuullaager peateljel ja mõlemal pool, et rulli kerija pöörleks ilma tõrgeteta ning kerimine oleks lihtne ja mugav. Üldiselt läheb vaja 3-4 kuullaagrit, rohkem pole vajalik.

Rullide kasutusaeg on erinev, kuid suurenesti annab sellest märku kvaliteedist rulli hind. Kuigi võib tunduda, et odavam rull käib ringi paremini, ei pruugi see üldsegi kaua vastu pidada. Vastupidavusele aitab kindlasti kaasa rulli puhastamine, mida tuleks teha peale igat kasutuskorda pooleldi jaheda voolava vee all.

Valikust leiad tooteid kalapüügi ekspertidest tootjatelt nagu Abu Gracia, Daiwa, Iron Wolf, Robinson ja Runos. Valikust leiad ka rulle talvisteks tingimusteks - kohandatud rullmehhanism ja usaldusväärne pidurdussüsteem tagab mugava kalapüügi talvel. Kuna iga mudel on erinev, siis enne ostu sooritamist kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva informatsiooniga, et veenduda toote sobivuses Sinu olemasoleva varustusega. Lisaküsimuste korral jäta julgelt oma küsimus tootekirjeldusse või võta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või sõnumite teel.

Miks osta kalastustarbed Kaup24 e-poest?

Kaup24 e-poest leiad kõik vajaliku, et kalal käimine oleks täisväärtuslik ja tulemusrikas. Meie valikust leiad tooteid vaid usaldusväärsetelt ja klientide poolt heakskiidetud tootjate poolt. Igale ostule kehtib 2 nädalane ostugarantii - kui toode ei vasta Sinu ootustele, on Sul õigus see ümber vahetada mõne sobivama toote vastu või see lihtsalt tagastada ja raha tagasi küsida.

Tutvu meie valikuga, soeta vajalikud tarbed ja muuda kalastus täisväärtuslikuks juba täna!

Spinningu rullid - millised on kõige populaarsemad?

Spinningu rullid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?