Söödatopsid

(29)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Söödatopsid

Kalal käimine aitab nii mõnelgi lülitada ennast välja igavast argipäeva elust. Kalapüüdmine võib tekitada adrenaliini saagi kätte saade ning lõõgastava tõuke annab ümbritsev loodus, mistõttu ongi see hobi nii mõnegi mehe lemmik. Selleks, et selle harrastamine oleks mugav, oleks mõistlik muretseda tarvikud, mis muudavad kogu protsessi tunduvalt kergemaks. Näiteks feedripüügiks nimetatakse kalapüüdmist söödatopsiga, mis muudab söödaga kala saamise tunduvalt mugavamaks.

Kuidas valida söödatopsi?

Ideaalne söödatops peaks olema koonusekujuline, millel on avaused ja põhi avatav. Söödatopside ja -korvide valik mõjutab üsnagi palju saaki, mistõttu oleks mõistlik kalale minnes varuda neid erinevates suurustes ja raskustes. 

Söödakorvi materjaliks on üldiselt plastik, metall koos tinaraskustega. Enamus plastikust korvidel on nii-öelda tiivad, mis aitavad korvil kiiremini pinnale tõusta. Lisaks on olemas kinnised ja avatud söödakorvid. Raskuse poolest peaks olema söödakorv selline, et põhjas ei liigu, kuid on piisavalt kerge, et see põhjast kätte saada. Suurus oleneb kui palju kalu soovid korraga kätte saada, kuid liiga suur söödakorv võib kalad eemale ehmatada.

Valikust leiad ka vedru sööta ja sööda vormi. Sööda vormiga on võimalik ise vormida söödad kas siis olemasolevast materjalist või ise valmistatud tainast. Vedruga on võimalik asetada sööt selle külge, et see seal ka turvaliselt püsiks. 

Kaup24 poest leiad tooteid vaid usaldusväärsetelt tootjatelt. Söödatopse ja -korve pakuvad Carpex, Drennan, Feeder Sport ja Robinson, kes on kalastuse valdkonnas pikemat aega tegutsenud eksperdid.

Miks osta kalastustarbed Kaup24 e-poest?

Kaup24 e-poest leiad kõik vajalikud tarvikud kalapüüdmiseks äärmiselt soodsa hinnaga, mida pakuvad kalapüügi eksperdid. Lisaks pakume Sulle kogu ostuprotsessi vältelt mugavaid ja turvalisi tingimusi - näiteks Sinu valida on kuidas kaupa soovid kätte saada ning kuidas selle eest maksta kui kaup on käes. Igale ostule kehtib ka 2 nädalane ostugarantii ehk kui avastate, et toode mingil põhjusel ikkagi ei sobi, on võimalus see ümber vahetada mõne muu toote vastu või see toode tagastada ning saada  raha tagasi.

Tutvu valikuga ja muuda kalapüük mugavaks ja tulemusrikkaks!

Söödatopsid - millised on kõige populaarsemad?

Söödatopsid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?