Konksud kalapüügiks

(22)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kalapüügi konksud ja konnektorid

Kalal käimine on äärmiselt põnev hobi, mida nautida vabas looduses. Tulemusrikkaks saagiks on oluline ka muretseda vastupidav ja kvaliteetne varustus, milleks on näiteks kalapüügi konksud. Kuigi on konks pisike, siis tegelikkuses ilma konksuta ei oleks kalal käimine võimalik.

Kuidas valida kalapüügiks õige konks?

Konksude suurus oleneb suurenesti sellest, millist kala soovid püüda, kuid asi pole kalas endas - pigem selles, kui suurt sööta soovitakse konksule panna. Kala konks peab õngitsedes kalale suhu mahtuma. Kui me mingil põhjusel kala kätte ei saa, on suure tõenäosusega süüdi selles vale konks - on see siis liiga suur, väike, jäme, läikiv, kõver, sirge, pehme, nüri jne. Seetõttu on äärmiselt oluline ka teravus. Kaasaegsed teravad konksud on kõrge süsinikusisaldusega ja keemiliselt teritatud. Selliste konksude puhul pole mõtet ise neid teritada, vaid pigem lihtsalt ümber vahetada. 

Konksu tugevus mängib eriti suurt rolli suurte kalade püüdmisel, kuid siis peab olema ka muu varustus vastupidav. Konksud on valmistatud terasest, mis võivad kergelt murduda või sirgeks tõmmata, mis pole tegelikult sugugi halb - see võimaldab meilt kätte saada kinni jäänud kala. Väikeste konksude puhul on tähtis tähelepanu pöörata nende jämedusele. Mida peenem ja väiksem on koks, seda kergem on sellele asetada pisikest ja õrna sööta. Siiski tuleb peenete konksude puhul mõista, et nendel ei ole kõige suurem tugevus. Meie valikust leiad ka erinevad konnektorid, mis muudavad konksu kinnitamise mugavalt tehtavaks. 

Üldist valikut pakuvad kalapüügi eksperdid Carpex, Drennan, Feeder Sport, GoodFish, Nappa, Robinson, Storm, Strike Pro ja VDR Team. Enne ostu kindlasti tutvu ka tootekirjelduses oleva infoga.

Miks soetada kalapüügi tarbed Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suures valikus tarbeid kalapüügiks soodsa hinnaga, millele aitavad kaasa veelgi erinevad sooduskampaaniad. Meie garanteerime, et kogu ostuprotsess on turvaline, kiire ja mugav - näiteks kauba eest on Sul võimalus maksta alles siis, kui kaup on käes. Samuti kehtib igale ostule kahe nädalane garantii, mis tähendab seda, et Sul on õigus toode, mis mingil põhjusel ei sobi, ümber vahetada või tagastada.

Tutvu valikuga ja muuda kalapüük veelgi meeldivamaks hobiks!

Konksud kalapüügiks - millised on kõige populaarsemad?

Konksud kalapüügiks - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?