Suitsuahjud

(15)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Suitsuahi

Suvel kulub igas suvekodus üks hea suitsuahi ära, et valmistada maitsvaid suitsuseid toite - suitsukala, suitsukana ja muud suitsuliha. Siiski võib sobiva suitsuahju valimine tunduda üsnagi keeruline - mudeleid ja tootjaid on palju. Kaup24 meeskond on kirjutanud ülevaatliku kokkuvõtte meie valikust ning kuidas võiksid sobiva ahju valida. Loodetavasti on see Sulle valimisel abiks.

Suitsuahjud ja nende valimine

Universaalse suitsuahjuga on võimalik suitsetada mistahes suitsuliha - näiteks suitsukana ja suitsukana. Metallist suitsuahi sobib ideaalselt koduaeda, suvilasse, turismitallu ja maakodusse. Suitsuahju tuleb kütta alumisest otsast, kust suits liigub suitsukambrisse.  Kala või muu liha korral tuleb riputada liha ahjukatusel olevate konksude otsa, mille leiad samuti Kaup24 e-poest. Konksude kasutamisel ei tohi lihad omavahel kokku puutuda. Kui Sinu jaoks on peamine liha, mida suitsutada, on kala siis võid valida ka spetsiaalselt kalale mõeldud suitsuahju. 

Kaasaskantav suitsuahi ehk mini suitsuahi on kompaktsed, kergelt kokkupandavad ja kasutatavad. Neid võid asetada ka gaasigrillile. Kui suitsetamine ei ole Sinu peres nii tihti tehtav või oluline, võid muretseda ka ühekordse suitsetaja. See on kerge ja väike, mis teeb selle transporditamise kergemaks.

Traditsioonilised mudelid omavad reguleeritavaid õhuavasi ja korstnaid, millega temperatuuri reguleerida. Paljudel mudelitel on ka suitsuahju termomeeter. See muudab optimaalse temperatuuri saavutamise ja säilitamise kergemaks. Lisaks salida saad mitmete disainide vahel, mis võiksid sobituda Sinu aia interjööri. 

Pea meeles, et suitsuahjud on mõeldud kasutamiseks välitingimustes. Enne toidu valmistamist tuleb ahju kütta tühjalt, et vältida kattevärvi kuumenemisel tekkivad lõhnad, mis võivad toidu külge jääda. Enne kasutamiselt tuleb kõik vannid ja restid korralikult pesta. Kindlasti tutvu enne ostu tootekirjelduses oleva infoga, et veenduda toote sobivuses.

Suitsuahju müük

Soeta suitsuahi soodsalt Kaup24 e-poest ning valmista maitsvaid suitsuseid roogi endale ja oma perele! Kaup24 pakub selleks suurepärast valikut, mida pakuvad omakorda ahjude eksperdid - Blowin, Mustang, ProMarine ja teised. Lisaks leiad meie poest paindlikud ostu- ja maksetingimused koos sageli toimuvate sooduskampaaniatega, millega säästad veelgi!

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Suitsuahjud - millised on kõige populaarsemad?

Suitsuahjud - milliseid soovitatakse?

Suitsuahjud - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?