Lõkkealused

(5)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lõkkealused

Soe välikamin või lihte grilliase lisab tulease aias maitsekust nii talvel kui ka suvel. Seetõttu pakub Kaup24 suures valikus tuleaset mitmetes disainides, mis kaunistab Sinu aeda. Siiski võib sageli suure valiku seas tunduda keeruline leida see kõige parem ja sobilikum, mistõttu on Kaup24 meeskond kirjutanud väikese ülevaate kuidas sobiv tulease valida ning mis valikut meie e-poes üldse oodata on. Loodetavasti muudab see valimise Sinu jaoks kergemaks.

Kuidas valida tulease aeda?

Tuleasemed on valmistatud malmist või terasest, mis on vastupidavad ja tagavad tule suhtes ohutuse, samal ajal andes oma välimuse tõttu kontrasti Sinu aeda. Valida saad nii korgiga kui korgita asemeta seas. Kui silma jäänud tootel puudub kork aga see oleks Sinu soov, võid tuleaseme kaane leida ka meie tootevalikust. Tuleaseme kaas kaitseb ideaalselt tuleasemet langevate lehtede, vihma ja lume eest. Mis kõige vingem - kaane abil on on võimalik muuta tulease kaasaegseks lauaks! 

Sobiva tuleaseme valimisel lähtu oma isiklikust maitsest ning oma aia interjöörist - milline värv või kujundus võiks Sinu aeda, rõdu, terrassi või hoovi veel täiustada? Igal tuleasemel on erinevad kaalud, pikkused ja läbimõõdud, mille järgi saad seda otsustada. Selleks pakuvad valikutselleks Biowin, Home4You, Landmann, SPARK ja paljud teised, kes on tuleasemete ja aiamööbli valdkonnas eksperdid. Kuna mudelid on erinevad, siis kindlasti tutvu enne ostu sooritamist tootekirjelduses oleva informatsiooniga - nii saad üsnagi detailse ülevaate tootest, mis on kasuks valiku langetamisel. Eriti oluline on see lõkkealuse kaante valimisel - iga kaas ei pruugi sobida igale tuleasemele. Kui Sul on veel toodete osas või meie valiku kohta küsimusi, võid need julgelt esitada meie abivalmile klienditeenindusele, kes on alati valmis Sind aitama.

Miks osta tulease aeda just Kaup24 veebipoest?

Kõige soodsamad hinnad leiad just Kaup24 e-poest - meie garanteerime, et isegi kui leiad kuskilt mõnest muust veebipoest soodsama hinna, siis maksame hinnavahe Sulle tagasi. Lisaks meie paindlikud ostu- ja maksetingimused tagavad kõige mugavama ostlemise, sest Sina saad otsustada, kuidas kaup Sinuni jõuab ning kuidas selle eest maksta soovid. Kindlasti ära unusta osa võtta ka meie sageli toimuvatest sooduskampaaniatest, sest nii säästad veelgi!

Tutvu valikuga ja osta stiilse välimusega tulease oma aeda juba täna!

Lõkkealused - millised on kõige populaarsemad?

Lõkkealused - milliseid soovitatakse?