Grillitarvikud ja grillnõud

(158)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Grillrest, grillvardad ja teised tarvikud

Suvi on alanud ning aeg on võtta välja grill, et valmistada maitsvaid liharoogi! Muidugi on selleks vaja soetada ka grillimiseks mõeldud tarvikud - grillrest ja grillvardad muudavad kogu grillimise protsessi tunduvalt mugavamaks ja isegi ohutuks. 

Kuidas valida grillimiseks vajalikud tarvikud?

Grillrest on asendamatu, kui soovid grillida. Grillrestid on erinevates kujudes, mis muudavad teatud lihade ümberpööramise ja eemaldamise lihtsaks. Näiteks kalale sobib rest, mille vahele toit panna ning kana jaoks on lausa eraldi hoidja, Reste on võimalik valida ka paksuse järgi - paksu metallse grilli korral jääb grilli pind kuumaks kui seal peal küpsetada, praadida või kuumutada. Seetõttu annab toidule see erilise maitse. Samuti on grillresti materjalid erinevad. Näiteks roostevaba grillrest ei kooldu ning kestab tunduvalt kauem, kuid malmist grillrest eeliseks on see, et toit ei jää sellele külge. Kindlasti käib grillimise protsessi juurde ka grillvardad. Need saad valida erinevates pikkustes ehk mõtle, kui palju toitu võiks olla plaanis nendega teha. 

Grilli puhastamiseks on soovitatav muretseda grillipuhastushari. Selle pikk käepide ja tõhusad jäigad harjased ja kaabits puhastavad grilli kiirelt ja efektiivselt. Võid valida ühepoolse või kahepoolse harja vahel - kahepoolne hari omab erinevaid harju, mis muudavad grilli hooldamise lihtsaks. Lisaks on harjad erinevate kujudega - nii saad valida harja, mis on Sinu ja Sinu grilli jaoks kõige mugavam.

Valikust leiad tarvikuna isegi soolakivi. Näiteks Himaalaja soolakivil saab praadida mereande, liha ja köögivilju. Soolakivi tõttu tuleb lisada toidule juurde väga vähe soola või üldse mitte. Seda saab puhastada vajadusel terasest harjastega.

Veel leiad valikust kaitsekatteid, küpsetusaluseid, potte, süütajaid ja muudki. Seda kõike grilliekspertidelt nagu Banquet, BBQ, Bioterm, Blowin, Kamado Bono, KamadoClub, Mustang, Lotusgrill, Texas Club, Vaggan ja paljudelt teistelt. Enne ostu sooritamist kindlasti tutvu tootekirjeldustega, et veenduda toote sobivuses ka reaalsuses.

Miks soetada grillimiseks mõeldud tarvikud Kaup24 e-poest?

Kaup24 e-poes pakub suurt valikut, kust on võimatu mitte leida kõik grillimiseks vajalik. Meie veebipoest leiad kõik vajaliku vaid paari hiireklikiga mugavalt ja soodsalt. Lisaks pakume paindlikke ostu- ja maksetingimusi ning soodsaid hindu, mida alandavad veelgi erinevad sooduspakkumised.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!