Grillid

(96)

Soojad päikselised ilmad tähendavad ühtlasi ka grillihooaega - aeg on võtta välja grill ning valmistada oma perele maitsvaid roogi. Meie valikust leiad mitmeid erinevaid tüüpe - olgu selleks siis elektrigrill, gaasigrill, kuppelgrill, söegrill või üldsegi ühekordne grill. Valikut pakuvad selleks mitmed erinevad kõrgelt hinnatud tootjad ja brändid. Valimisel pööra tähelepanu grilli funktsioonidele ja tehnilistele parameetritele. Nimelt on erinevatel mudelitel erinevad võimsused, suurused ja disainid. Valikust leiad ka küpsetusreste ja muid lisatarvikuid. Täpsemaks informatsiooniks tutvu täpsemalt tootekirjelduses oleva informatsiooniga. Meie veebipoes toimub elektri-, söe-, kuppel- ja gaasigrillide müük - tutvu meie valikuga ning vali sobiv!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Grill - gaasigrill, elektrigrill, söegrill ja teised

Grillimine kuulub iga suvepuhkuse juurde nagu päike ja rand. Siiski on grillide valik suur, mistõttu tuleb valik langetada arvestades iga grilli häid ja halbu külgi.

Kuidas valida grilli?

Söegrill annab toidule mõnusa suitsuaroomi oma kõrge küpsetuskuumuse tõttu. Selle grilli puhul puudub vajadus elektri või gaasi järele ning olenevalt grilli küpsetuspinna läbimõõdust saab erinevas koguses toite grillida. Siiski tuleb olla ettevaatlik ja jälgida toidu küpsemisprotsessi - suure küpsetuskuumuse tõttu võib toit kiiremini kõrbeda. Selle lahenduseks on õnneks termomeetriga söegrill, millega on võimalik õhuvoolu ja põlemistemperatuuri kontrollida. Süsi on materjal, mis põleb ruttu, mistõttu peab seda suurema toidukoguse puhul juurde lisama. Lisaks võtab söegrilli süütamine ja grillimine veidi rohkem aega võrreldes teiste grillidega.

Gaasigrill tagav mugava ja kiire toiduvalmistamise, kuna oma laia läbimõõdu tõttu on võimalik toitu valmistada suuremale hulgale inimestele korraga. Temperatuur püsib ühtlasena malmist küpsetuspindade tõttu. Gaasigrill nõuab gaasiballooni ja regulaatorit. Lisaks võtab grill suhteliselt palju ruumi ning on ka üldiselt kallim variant.

Elektrigrill on loodussõbralik, kuna kasutusel ei ole gaasi ega süsi, mis reostavad keskkonda. Need sobivad väiksete mõõtmete tõttu ideaalselt isegi korteri rõdule. Grill kuumeneb paari minutiga ning multifunktsionaalsemate mudelite korral on võimalus temperatuuri paindlikult reguleerida. Olenevalt grillist ei vaja see lisavarustust, kuid osadel on see siiski kaasas, et muuta grillimine mugavamaks või parema maitse saamiseks.

Valida saad erinevate disainide vahel - näiteks eestlaste seas on eriti populaarseks muutunud kuppelgrill. Seda on kerge transportida ja on üsnagi kompaktne. Kui grillimine ei ole Sinu peres nii levinud, siis võib sobida ühekordne grill. Selleks pakuvad valikut grillimise eksperdid BBQ, Kamado Bono, KamadoClub, Lotusgrill, Mustang, Outwell ja paljud teised.

Elektrigrillide, söegrillide ja gaasigrillide müük

Sobiva grilli ja selleks vajaliku lisavarustuse leiad Kaup24 e-poest vaid paari hiireklikiga. Meie pakume suurt valikut koos soodsate hindadega ja paindlike ostu- ja maksetingimustega. Kindlasti ära unusta soetada tooteid sooduskampaaniate ajal - nii säästad veelgi rohkem!

Tutvu valikuga ja osta juba täna!