Grillid, šašlõkivannid, suitsuahjud

Grillid, suitsuahi ja grillimistarvikud

Soojal ja suvisel ajal on toiduvalmistamise võimalused tunduvalt laiemad, sest meile on lisaks pliidile ja ahjule abiks ka praktilised grillid ja suitsuahjud, millel mõnus ja lihtne eriliselt maitsvaid ja suviseid roogi valmistada. Grillida on võimalik nii aias, terrassil kui rõdul, mistõttu on võimalik igal ühel valida just endale sobilik seade. Kindlasti tasub endale soetada kvaliteetne grill, mis valmistatud vastupidavast roostevabast terasest ning varustatud ka ratastega, et selle transportimine võimalikult mugav ja lihtne oleks.

Kas valida elektrigrill, gaasigrill, kamado grill, söegrill või hoopiski suitsuahi?

Grille ja suitsuahjusid on väga erinevas hinnaklassis, mistõttu võib igaüks olla kindel, et leiab just midagi endale taskukohast. Grillid on tõeliselt asendamatud kaaslased mõnusatel suveõhtutel, mil sõpradega aeda oled kogunenud, soovides erinevaid maitsvaid roogi valmistada. Lisaks grillile võiks endale muretseda ka käepärased ja mugavad aksessuaarid, mis grillimisel kindlasti vajalikuks osutuvad. Näiteks suvel ei jää kindlasti tegemata šašlõkk, milleks on vaja leida vastav lõkkease või šašlõkivann, kus valmistada maitsvad ja täitvad šašlõkk. 

Söegrill on armastatud juba aastakümneid, kuna sellega on võimalik valmistada unikaalse suitsuse aroomi ja maitsega toitu. Söegrilli kasutamine vajab kogemust ja oskusi, sest söegrilliga toiduvalmistamisel tuleb osata kasutada vajalikku kogust sütt või puitu, tuvastada millal on küttematerjal valmis ning tarvis on ka kannatlikkust, et silma peal hoida küpsemisel ja kütmisel. Söegrilli miinus on selle ebamugav puhastamine peale igat kasutamist. Sarnase toimega on suitsuahi, kus on võimalik suitsetada toite mugavalt ja suurtes kogustes, kuid kindlasti tuleb jälgida toodete küpsemist ning peale igat kasutuskorda ahi puhastada.

Gaasigrill on mugav, kuna grill kuumeneb kiirelt ning selle kasutamine on lihtne. Selle hooldamine on kerge. Gaasigrilli valimisel pööra tähelepanu soojusväljundi laiusele - mida laiem väljund, seda ühtlasemalt toit küpseb. 

Elektrigrill on loodussõbralik variant, kuna keskkonda ei reostata gaasi või süsiga. Tänapäeval on see variant muutumas aina populaarsemaks. Elektrigrilli valimisel pööra tähelepanu selle võimsusele - mida suurem võimsus, seda kiiremini toit valmib.

KAMADO grill on universaalne grill, mis on valmistatud erinevatest materjalidest. Nendes on võimalik reguleerida õhuvoolu ja temperatuuri vastavalt vajadustele, mistõttu on võimalik nendes nii grillida, suitsutada, kuid ka küpsetada pitsasi, kooke, leiba ja küpsiseid.

Meie tootevalik on äärmiselt lai – teiste hulgas leiad meie e-poest sellised tuntud brändid nagu Weber, Big Green Egg, Outwell, Barbecue Grill, Mustang jpt, mistõttu võid kindel olla, et leiad midagi ka kõige nõudlikumale maitsele. Tutvu erinevate brändide toodetega läbi tootekirjelduste ning leia endale kõige sobilikum toode.

Osta grill või suitsuahi Kaup24 e-poest soodsalt ja mugavalt!

Kas oled parasjagu elektrilise-, gaasi- või söegrilli otsinguil? Laia valiku grille ja suitsuahjusid leiad kaup24.ee e-poest, kus hinnad mõnusalt soodsad. Kindlasti tasub endale sobilik seade valida just e-poest, sest nii on Sul võimalik suuresti aega kokku hoida – e-poest kauba tellimine on äärmiselt kiire ning võimalik vaid mõne nupule vajutusega. Kindlasti tasub silma peal hoida ka meie erinevatel sooduspakkumistel, mille käigus muidu hinnalised seadmed veelgi soodsama hinnaga on võimalik soetada.