Matkamööbel

(49)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kokkupandav laud, tool ja muu mööbel

Suure seltskonnaga matkale minnes on ikka mugav, kui kaasas on kokkupandav mööbel.  Matkatoolid, klapplaud ja muu matkamööbel muudab kogu olemise tunduvalt mugavamaks.

Kuidas valida sobiv matkamööbel?

Klapplaud sobib ideaalselt kaasa reisile, matkale või isegi grillipeole aeda! Kaasaegne ja kompaktne disain muudab laua kergesti transporditavaks. Boonuseks on reguleeritava kõrgusega jalad, mis muudab selle kasutamise veelgi mugavamaks. Kokkupandav laud võtab autos äärmiselt vähe ruumi ning kaasa tuleb mugav kott, millega lauda transportida nii, et see viga ei saaks. Lauad on erinevates disainides ja mõõtudes, mistõttu leiad valikust kindlasti meelepärase. Lauale lisaks oleks mõistlik muretseda klapptool või muu kokkupandav tool, millel lõõgastuda ja nautida ümbritsevat loodust. Neid on kerge kinni panna ja avada, mis teeb nende hoiustamise ja transportimise äärmisel kergeks ja mugavaks.  Matkatoolid on asendamatud kui soovid kogu perega võtta ette mõne mõnusa reisi või matka suvel ning need tulevad kasuks ka kodustes tingimustes, kui tulevad külla külalised ja puudu on toolidest või laudadest. Toole valides veendu, kas nende maksimaalne koormus sobib tervele perele.

Kokkupandavad lauad ja kokkupandavad toolid on olemas mitmetes suurustes ja disainides. Seetõttu saad meie suurest valikust leida just sellised tooted, mis Sulle ja Su perele meeldivad ja sobivad. Kuna mudelid on erinevad, siis kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva informatsiooniga, et tutvuda toote omaduste ja lisafunktsioonidega ning veenduda toote sobivuses. Selleks pakuvad valikut brändid nagu Abbey, ATOM, Coleman, Easy camp, Outwell, Redcliffs, Rockland, Silver Gapless, Spokey, Waimea ja paljud teised. Kui Sul on lisaküsimusi, võid need esitada sama toote tootekirjeldusse või võtta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel.

Miks osta matkalaud ja matkatoolid Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suures valikus matkatarbeid kogu perele eriti soodsa hinnaga, millele aitavad kaasa veelgi sageli toimuvad sooduskampaaniad ja pakkumised. Meie garanteerime parima hinna, sest isegi kui Sa leiad teisest veebipoest sama toote odavama hinnaga, maksame lilla sildiga märgitud toodete puhul hinnavahe kinni! Lisaks pakub meie veebipood palju paindlikke võimalusi kauba kättesaamiseks ja maksmiseks. 

Tutvu valikuga ja osta juba täna!