Turistide gaasipliidid, gaasiballoonid

(53)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Gaasipliit ja gaasiballoon

Oled parasjagu perega või sõpradega minemas matkale või piknikule, kuid pole aimugi kuidas väljas sooja toitu valmistada? Üks variant on lõkke tegemine, kuid selleks on vaja koguda kokku vajalikud materjalid ning leida koht, kus lõkke tegemine on ka reaalselt lubatud. Palju kergem ja mugavam variant on soetada väike ja kompaktne matkapliit, mis lahendab  selle mure koheselt.

Kuidas valida sobiv matkapliit?

Matka gaasipliit sobib ideaalselt kaasa piknikule, reisile ja kalapüügile. Osadel mudelitel on juba vajalik gaasiballoon olemas ning matkapliit gaasiga ühendatud. Oma vastupidava korpuse ja metallist võrede tõttu võib  ohutult pliidile asutada suure poti või isegi ämbri, kuid tuleb veenduda, et pliit püsiks kindlalt alusel ja ei kukuks ümber. Oma erilise disaini tõttu ei kustu leek ka tuule puhumisel. Priimus sobib hästi gaasipliidi asenduseks - äärmiselt väike ja kompaktne priimus on võimalik mugavalt kaasa võtta.

Kui vaja on leida sobilik gaasiballoon, oleks mõistlik leida balloon, millel oleks isesulguv klapp. See tagab selle kasutamise turvalisuse. Gaasisegust oleneb, mis tingimustel on võimalik toitu valmistada. Gaasipadrun on parim lahendus ühekordseks kasutamiseks, kui balloon tundub liiga suur või mahukas kaasa võtta. 

Toodete vahel saad valida CV ehk easy-click ühendusega ja C ehk keermestatud ühendusega toodete vahel. C on enim-levinud variant, kuid CV tagab suurema ohutuse. Kui oled ballooni kasutamisel algaja, on soovituslik valida CV. Suurema kogemusega matkajad suudavad turvaliselt toime tulla ka traditsioonilise keermestatud ühendusega. 

Enne toodete ostu tutvu tootekirjelduses oleva infoga, et veenduda toodete sobivuses. Meie valikust leiad tooteid matkavarustuse ekspertidelt nagu Campingaz, ORGAZ, Tiross, ATOM, Brock, Coleman, Comfortika, Easy Camp, Kemper, Magnum, Optimus Vega, Pinguin, Priimus ja paljud teised. Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega.

Toodete kasutamisel ole äärmiselt ettevaatlik, nii mõnigi väike hooletusviga võib tekitada üsna palju kahju. Kindlasti hoia tooted laste jaoks kättesaamatus kohas.

Leia soodne gaasipliit või gaasiballoon Kaup24 e-poest!

Kaup24 pakub suures valikus matkavarustust ülisoodsa hinnaga. Meie veebipoest leiad äärmiselt turvalised ja paindlikud ostu- ja maksetingimused, millesse kuulub ka 2 nädalane ostugarantii. Ära unusta tutvuda meie sageli toimuvate sooduskampaaniate ja pakkumistega, et säästa veelgi!

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Turistide gaasipliidid, gaasiballoonid - millised on kõige populaarsemad?

Turistide gaasipliidid, gaasiballoonid - milliseid soovitatakse?

Turistide gaasipliidid, gaasiballoonid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?