Muu matkavarustus

(118)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Muu matkavarustus

Matkale või pikemale reisile minnes on ikka oluline, et kaasa saaks võetud kõik oluline, et tagada maksimaalselt mugav matkakogemus ja avastamisrõõm kogu perele. Lisaks telkidele, magamiskottidele, matkapliitidele, nõudele ja muudele tarvikutele on oluline kaasa võtta muudki, mis tagab mõnusa olemise kogu reisi vältel. 

Matkadušš, putukavõrk, reisipadi, pikniku tekk - mida valida?

Matkates on paratamatu, et looduses esineb palju mustust - seetõttu oleks igale matkareisile kaasa võtta matkadušš. See vahend riputatakse kuhugi kõrgemale (näiteks puuoksa külge) ning erineva mahutavustega mudelid tagavad, et pesemine on mugav. Spetsiaalne toruventiil ja kraaniga voolik aitavad reguleerida vee hulka ja voolu. Külma vee pärast pole vaja muretseda - dušis olev vesi kuumutatakse päikeseenergia abil ning mõne tunni pärast võib vee temperatuur jõuda isegi 48 kraadini.

Pika ja väsitava matka järel on eriti mugav lõõgastuda reisipadjal. Reisipadi sobib ideaalselt nii matkale, aeda ja isegi koju. Selle unikaalne kuju ja helmestega või õhuga täidetud sisu kohaldub keha kujuga ja toetab kaela asendit. Täispuhutavad variandid kergesti täituvad ning neid on imekerge kaasa võtta. Mõndadel patjadel on lausa 2 poolt - üks pool soojem, teine jahedam. Looduse nautimise aitab kaasa lisaks pikniku tekk - asetage see vaid maha ning nautige ümbritsevat kogu perega. Akrüül, polüester ja alumiinium kuid aitavad hoida soojusisolatsiooni maapinna ja istujate vahel ning kinnitusrihmad ja kerge rullitavus muudab selle transportimise veelgi kergemaks.

Suvisel ajal on liikumas ringi palju sääski ning tihedas metsas ka puuke, mistõttu on oluline nendest pigem hoiduda. Näiteks eriti tüütud on need näo ümbruses, mida niisama riietega katta pole võimalik. Seetõttu tõttu on võimalik osta putukavõrk, mis paigaldatakse mütsi alla.

Valikust leiad veel tarvikuid nagu kühvlid, veenõud, binokkel, veekonteiner, ümbrised ja palju muud. Enne toodete soetamist kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva informatsiooniga, et veenduda toodete sobivuses. Valikust leiad tooteid matkavarustuse tootjatelt nagu Abbey, ATOM, Deuter, Easy Camp, Glovi,, inSPORTline, Kiti, Lifesystems, Nilte Ize, Outwell, Pentax, Pinguin, Praktica, Rockland, Spokey ja paljud teised.

Miks osta matkavarustus Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub ülisoodsa hinnaga matkavarustust kogu perele, mille hinda alandavad veelgi erinevad sageli toimuvad sooduskampaaniad ja pakkumised. Kui kahtled toote soetamises kuna Sa pole kindel, kuna Sa pole kindel kas see ka reaalsuses sobib, siis tea, et igale ostule kehtib 2 nädalane ostugarantii - kui toode ei siiski ei sobi, on Sul võimalus see tagastada või ümber vahetada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Muu matkavarustus - millised on kõige populaarsemad?

Muu matkavarustus - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?