Matkapotid, matkanõud

(44)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Matkapott ja teised matkanõud

Olete sõprade või perega reisile minemas ning õhku on tekkinud küsimus, kuidas võtta kaasa nõud, kust süüa? Selle mure lahendavad spetsiaalsed matkanõud - matkale või reisile minnes on mõistlik võtta kaasa nõud, mis on väikesed, kompaktsed, võimalusel kokkupandavad ning mis ei purune. 

Kuidas valida sobivad matkanõud?

Esmalt proovi välja selgitada, milliseid nõusi tarvis oleks. On need tassid, kruusid, kausid, potid, pannid? Kas on äkki midagi, mis ei ole nii vajalik, et säästa ruumi? Sellest tulenevalt vali välja nõud nii, et kogu pere saaks neid korraga kasutada ning valmistada ja süüa saaks erinevaid toite ja jooke.

Seejärel on oluline välja selgitada kui oluline on toodete materjal ja üleüldine disain. Kui soovid näiteks kasutada nõusi otse kuumal tulel või matkapliidil, oleks mõistlik soetada roostevabast terasest tooted, mis kannatavad kuumust. Näiteks plastik selleks puhuks hästi ei sobi ning samadel põhjustel ka mitte mikrolaineahju. Enamus nõud sobivad nõudepesumasinasse. Valikust leiad ka kolmjalad ja muud alused, kuhu otsa riputada kastrul. See tekitab mõnusa laagrielu hõngu kui kolmjala otsas on rippuv podisev pada.

Enne ostu tuleks kindlasti tutvuda tootekirjelduses oleva informatsiooniga, et veenduda toote sobilikkuses ka reaalsuses. Kuna tooted on erinevad, siis oleks hea soovitus tutvuda nende omadustega ning võimalusel teiste klientide poolt antud hinnangutega. Meie valikust leiad tooteid tuntud ja usaldusväärsetelt matkavarustuse tootjatelt nagu Abbey, ATOM, Easy Camp, Eltega, Lifeventure, Nenurodyta, Orin, Outwell, Pacsafe, Pinguin ja paljud teised, kes pakuvad vaid kvaliteetseid tooteid. Kui Sul on toodete kohta lisaks küsimusi, võid need jätta tootekirjeldustesse või võtta meie klienditeenindusega ühendust telefoni või e-kirja teel.

Miks osta matkatarvikud Kaup24 e-poest?

Kaup24 valikust leiad suures valikus nõusi, kust juua ja süüa mugavalt ilma, et need puruneks või oleks liiga keeruline neid kaasa võtta. Meie veebipood garanteerib kõige soodsama hinna - isegi kui leiad mõnest teisest veebipoest sama toote odavama hinnaga, oleme nõus hinnavahe tagasi maksma nendel toodetel, millel on lilla silt juures. Lisaks toimuvad meil sageli erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised, mis aitavad Sul säästa veelgi!

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Matkapotid, matkanõud - millised on kõige populaarsemad?

Matkapotid, matkanõud - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?