Matkamadratsid, matkamatid

(52)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Matkamadrats ja matkamatt

Oled minemas seiklusrohkele matkale ning vajad telki lisaks magamiskotile pehmet ja mugavat matkamadratsit või matti? Kaup24 veebipoest leiad vajalikud matkatarbed kiirelt ning oleme nende valimisel Sulle isegi abiks!

Kuidas valida matkaks sobivat matti või madratsit?

Matkamatid on mugavad, libisemiskindlad, kerged ja kergelt transporditavad. Materjaliks on EVA ja XPE vaht, mis tagab piisavalt mugava aseme.Neid äärmiselt kerge võtta kaasa ka seljakoti matkajatel ning ei vaja täispuhumist. Valimisel vaata ühe mati tihedus - mida suurem tihedus, seda pehmem matt.

Kui eelistad pehmemat alust, võib sobida selleks ideaalselt isetäituv madrats. Isetäituv õhkmadrats vajab täispuhumist, kuid on see eest äärmiselt mugav ja pehme. Kui valida suurem madrats, on mõistlik puhumiseks kasutada pumpa, väiksemate madratsite puhul piisab suu kaudu puhumisest. Nendel madratsitel on olemas ka spetsiaalsed kotid ja rihmad, mis teeb nende kaasaskandmise ja transportimise kergeks ja mugavaks.

Madratsitel ja mattidel on erinevad omadused ja lisafunktsioonid, mistõttu oleks mõistlik enne ostu sooritamist nendega tutvuda. Näiteks kui Sinu jaoks on oluline mitmeid madratseid või matte ühendada, võiksid olla nendel vastavad teibid või kinnituskohad. Kui Sinu soov on kasutada neid telgi sees, on mõistlik vaadata üle mati või madratsi mõõdud ning need võrrelda telkide mõõtudega. Sobivad madratsid ja matid leiad tootemarkidelt nagu Abbey, Easy camp, Ferrino, FXF Travel, NIJDAM, Outwell, Pinguin Spokey, Therm-a-rest, Trimm ning paljud teised. Lisaküsimuste korral võid julgelt pöörduda Kaup24 klienditeeninduse poole esitades need tootekirjeldusse ettenähtud kohtadesse või võttes meiega ühendust telefoni või meili teel.

Miks osta matkamistarbed Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suures valikus vahendeid ja tarvikuid nii matkale, reisile ja muudeks seiklusteks. Meilt leiad ülisoodsad hinnad koos paindlikke kohaletoomise võimalustega ja maksutingimustega - näiteks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii, saad ise valida kuidas soovid kaupa kätte saada ning vajadusel kasutada ka järelmaksu võimalust. Ära unusta samuti osa võtta käimasolevatest sooduskampaaniatest ja pakkumistest, et säästa veelgi!

Tutvu valikuga ja osta juba täna!