Tasakaaluliikurid

(5)

Tasakaaluliikurid on lõbusad sõiduvahendid nii lastele kui täiskasvanutele. Tasakaalulaua abil saab arendada enda tasakaalu ja kordinatsiooni. Need võivad olla nii koduseks meelelahutuseks kui ka abivahendiks punktist A punti B jõudmisel. Tasakaaluliikurite aku on üldjuhul vastupidav ja sõidumõnu saab nautida pikka aega. Kui soovite tasakaalulaua oma lapsele sünnipäevaks või jõuludeks kinkida, siis tasuks temaga koos sõitma õppida ja ka kiivrit ning kaitsmeid kanda, kuna seade võib esimesel mitte nii vilunud katsetamisel teha ootamatuid manöövreid. Taskukohased ja odavad tasakaaluliikurid leiad Kaup24 e-poest.

MSA001 tasakaaluliikuri kott MSB001 hind ja info | Nutiseadmed ja aksessuaarid | kaup24.ee 3 € SOODUSTUS ALATES 30 € € 649 5/5 2p. 9t Lisa korvi
Segway kott, must hind ja info | Nutiseadmed ja aksessuaarid | kaup24.ee € 349 Lisa korvi
Elektriline spordisegway Hoverboard hind ja info | Nutiseadmed ja aksessuaarid | kaup24.ee -10% € 17400 € 19400 Lisa korvi

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 4.6/5
7 317 hinnangut. Vaata kõiki

Mis on tasakaaluliikur?

Tasakaaluliikurid ehk hoverboardid on eriti populaarseks transpordiviisiks muutumas laste kui ka täiskasvanute seas. See on sobilik kasutamiseks nii toas kui õues ja ükskõik mis vanuses kuna sellega sõitmine on imekergelt õpitav. Need on rula või surfilaudadega sarnase disainiga ning liikumine käib vastavalt oma raskuse tasakaalule. Kallutamisel ette või taha reageerib tasakaaluliikur Sinu liikumisele, kuid samas ei lase kaotada tasakaalu.  Võrreldes rattaga on tasakaalu tunduvalt kergem kontrollida ja hoida ning lihtne ja mugav pöördeid teha. Eriti mugav on neid kasutada jalutuskäikudel, mänguväljakul või puhkuse ajal.

Miks on see parem võrreldes mõne muu transpordivahendiga?

  • Sellega hoiad kokku kütusekulusi. Uuemad mudelid suudavad sõita kuni 15 km täis akuga ning aku laadimine võtab aega kõigest 1 või 2 tundi.
  • Loodussõbralikkus on tänapäeval eriti populaarne ning kuna see liikumisvahend ei tooda heitgaase kuna kasutab sõiduks elektrit.
  • Kompaktne disain ja kergesti transporditav. Autoga tekib sageli mure, et ei ole parkimiskohta, ei ole autoga ligipääsetav ja muud. See mure on nüüd lahendatav!
  • Nende kasutamine on lõbus! Lisaks sobib see kogu perele kasutamiseks.

Tasakaaluliikurid lastele

Iga laps ootab seda aega, et saaks tavalisest jalgrattast edasi liikuda millegi võimsama peale, nagu seda on elektriline tasakaaluliikur. Võrreldes ratastega on liikurid kompaktsemad, kergemad ja turvalisemad. Nimelt on võimalik liikurit endaga mugavalt kaasa võtta ning seljakotti panna, mistõttu ei pea tegelema lukkudega ja varguste üle muretsemisega. Sellega ei ole võimalik sõita väga suurel kiirusel seega on sellega liiklemine turvaline.

Liikur on lõbus viis oma koordinatsiooni ja osavust arendada. Iga inimene oskab tasakaalu hoida, kuid osavus oleneb harjutamisest. Sõitma on võimalik õppida vaid paari minutiga. Esimestel kordadel soovitame kasutada kaitsmeid ja kiivrit või harjutada siseruumis.

Paljud omavad sisseehitatud Bluetooth pesa, mis võimaldab kuulata oma lemmikmuusikat sõidu ajal.

Tasakaaluliikurite müük

Kaup24.ee pakub turvalist ja mugavat ostukeskkonda, kus saad valida endale või lapsele kõige sobivama tasakaaluliikuri. Suur disainivalik ja hea hinnaklass teeb valiku eriti lihtsaks. Osta juba täna!