Kaitsmed

(34)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Rulluisukaitsmed

Rulluisutamise harrastamine on tervislik ning lõbus hobi, kuid ettevaatamatuse korral võib isegi parimatel juhtuda õnnetusi. Sporti tehes on oluline, et mistahes olukorras oleksid keha kõige õrnemad kohad kaitstud kui juhtunud on kukkumine või mõni muu õnnetus. Seetõttu on vajalik soetada endale kaitsmed.

Millised kaitsmed valida?

Kõige õigem variant oleks soetada nii põlvekaitsmed kui ka küünarnukikaitsmed, sest keegi ei oska ennustada, mis õnnetus võib juhtuda ning mis piirkond viga võib saada. Seetõttu on olemas ka komplektid, mida soetades ei pea Sa muretsema, et kõik kaitsmed saaksid ostetud.

Põlvekaitsmed ja küünarnukikaitsmed on üldjuhul valmistatud vastupidavast ja tugevast plastist, mis on isegi kõige tugevama löögi korral vastupidavad. Reguleeritavad rihmad ja sisemine pehme vooder muudab nende kasutamise mugavaks.

Valikust leiad kaitsmeid erinevates lõbusates disainides, kust on võimatu mitte oma maitse järgi sobivat leida. Näiteks rulluisukaitsmed lastele on suures valikus lõbusates värvitoonides, mis muudab kaitsmete kandmise mugavaks. Näiteks üks hea soovitus oleks valida kaitsmed koos lapsega - nii on kindel, et laps ei jäta kaitsmeid kasutamata kuna need mingil põhjusel ei meeldi.

Valikut pakuvad rulluisuvarustuse ekspertidest tootemargid nagu Fila, Insportline, Junior, Nijdam, Nils, Rollerblade, Signa, SMJ Sport, Spartan, Spokey, Tempish ja Worker. Soovitame kindlasti silma jäänud toote puhul lugeda üle selle tootekirjelduse, et veenduda, kas toode sobib ka reaalsuses. Kui Sul on toote omaduste suhtes kahtlusi, võid esitada küsimusi meie klienditeenindusele läbi tootekirjelduste, sõnumite või helistades meie infotelefonile 615 0026.

Miks valida põlvekaitsmed, küünarnukikaitsmed ja muud Kaup24 e-poest?

Kaup24 mõistab, kui oluline on sportides turvalisus, seetõttu pakume vaid kvaliteetset valikut koos soodsate hindadega. Veebipoes ostlemine on muutumas aina populaarsemaks ja turvalisemaks - näiteks meie veebipoes saad ise valida, kuidas kaup kätte saada ning kuidas selle eest maksta. Lisaks kehtib igale sooritatud ostule 2 nädalane ostugarantii, mis annab Sulle õiguse toote, mis mingil põhjusel ei sobi, ümber vahetada või tagastada ja raha tagasi küsida.

Tutvu valikuga ja muuda rulluisutamine ohutuks hobiks juba nüüd!