Rattakindad

(5)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Rattakindad

Jalgrattasõit on äärmiselt lõbus hobi ja kiire transpordiviis, kuid kas Sa tõesti vajad spetsiaalseid kindaid, et jalgrattaga mugavalt sõita? Tegelikult paljud sõitjad leiavad, et jalgratturi kindad on tähtis osa kogu jalgratturite riietusest ning põhjuseid on selleks mitu.

Miks on rattakindad olulised ja kuidas neid valida?

Põhjused, miks valida täiskasvanute ja laste rattakindad:

  • Kuumadel päevadel muutuvad peopesad higiseks, mis muudab käepidemete hoidmise ebamugavaks. Õiged jalgrattakindad aitavad hoida käed kuivana, mis tähendab paremat haaret. 
  • Pärast pikka rattasõitu võid tunda, et käte ühes asendis hoidmine tugevas haardes võib tekitada kätes valusi või isegi ville. Kindad aitavad neid vältida ning tagavad mugavuse terve sõidu vältel. 
  • Nendega on külmadel ilmadel soe! Külmad tingimused ja käte hoidmine ühes asendis võib olla üsnagi ebamugav. 
  •  Kui peaksid mingil põhjusel kukkuma, kaitsevad need kindad Sinu või Su lapse käsi ebameeldivate vigastuste eest.
  •  Suure disaini valiku tõttu saad valida nii endale kui lapsele meelepärased kindad, mis panevad Sind hästi tundma.

Kinnaste valimisel lähtu kinnaste kasutamise eesmärkidest, enda maitsest ja soovidest. Näiteks soojematel ilmadel on ilmselt mõistlik valida kindad, mis on õhemad, õhku läbilaskvad ning ilma sõrmeosadeta ning külmematel ilmadel vastupidi.Materjaliks on üldiselt polüester, nailon ja polüamiid, mis muudavad kindad ilmastikukindlaks, pehmeks ja mugavaks.

Laste rattakindad omavad värvikat ja lõbusat disaini, mistõttu soovitame lasta kindad valida oma lapsel - nii on kindel, et laps neid ka edaspidi kannab. Valikut pakuvad tootemargid nagu  Insportline, Meteor, Nenurodyta, W-tec ja Worker. Kindlasti loe läbi ka tootekirjeldused, kuna iga toode on erinev ja omab ägedaid lisafunktsioone, mis võivad üsnagi kasuks tulla. 

Osta jalgrattakindad soodsalt Kaup24 e-poest

Kaup24 pakub suures valikus sportimisvarustust - nii saad nautida sporti täisväärtuslikult. Meie poes toimuvad sageli sooduspakkumised, mis muudavad juba olemasolevad soodsad hinnad veelgi odavamaks. Lisaks tutvu meie paindlike ostu- ja maksetingimustega - Sina  saad valida kuidas kaup Sinuni jõuab ning kuidas selle eest soovid maksta.

Tutvu valikuga ja muuda jalgrattaga sõitmine endale ja lapsele kordades mugavamaks!