Rattakellad

(8)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Jalgrattakell

Jalgrattaga sõitmine on hea viis igapäevaselt kiirelt vajalikesse kohtadesse jõudmiseks kui ka niisama ajaviiteks ringi sõitmiseks. Selleks, et sõitmine oleks maksimaalselt mugav ja turvaline, on oluline soetada varuosad, mis selle tagavad. Näiteks jalgrattakell ei ole küll kohustuslik varuosa, kuid see annab liikluses olles palju eeliseid. Seda saab võrrelda näiteks auto signaaliga - tänaval liigeldes jäävad ikka vahetevahel jalakäijad tee peale, kes seljaga olles Sind ei märka ning kuidagi tuleb endast märku anda, et ei peaks rattalt maha tulema ja nendest jalgsi mööduma.

Kuidas valida sobiv rattakell?

Elektriline rattakell sobib ideaalselt noortele ratturitele. Sellise kellaga on võimalik teha erinevaid helisi nagu näiteks pasun, automootor, laser, häiresignaal ja muudki, mis pakub lastele tohutult rõõmu ja lõbu. Mehaaniline jalgrattakell sobib kõigile - selle klassikaline kellatirin on tuttav kõigile ning igaüks oskab sellele reageerida.

Valida saad ka erinevate suuruste vahel. Näiteks mini rattakell võtab tunduvalt vähem ruumi ning on minimalistlikum, kuid suuremat kella on võib-olla kergem kasutada. Lisaks saad valida kella nii endale kui lapse erinevate värvide ja disainide vahel. Näiteks lastele sobivad mänguliste piltidega kellad, mis lastele ikka ja alati rõõmu teevad. Valikut pakuvad kaubamärgid nagu Atom, Bicycle Gear, CUBE, Dunlop, Insportline, Nenurodyta, RFR ja teisedki

Enne ostu sooritamist kindlasti tutvu tootekirjeldustega, et veenduda toote sobivuses ning tutvuda toodete lisafunktsioonidega. Lisaküsimuste korral võid pöörduda meie klienditeeninduse poole jättes küsimuse tootekirjeldusse, jättes meile sõnumi või võttes meiega ühendust telefoni teel infotelefoni numbril. Kaup24 meeskond on alati valmis aitama Sul leida parim lahendus.

Miks osta jalgrattakell Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suures valikus varustust jalgrataste jaoks - meie valikust leiad kõik vajaliku oma ratta täiendamiseks. Muide, meie poes kehtivad ka väga kliendisõbralikud ostu- ja maksetingimused - näiteks Sina valid, kuidas kauba eest tasud ning kuidas soovid kaupa kätte saada. Lisaks kehtivad sageli sooduskampaaniad, mis muudavad juba olemasolevad hinnad veelgi soodsamaks, seega ära jäta võimalust kasutamata.

Tutvu valikuga ja muuda oma ratas täiuslikuks juba nüüd!