Pakiraamid

(7)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Jalgratta pakiraam

Jalgrattaga sõitmine võib olla lõbus ja sportlik hobi kui ka lihtsalt igapäevane transpordiviis. Aeg-ajalt võib ikka juhtuda, et lisaks on vaja kuhugi paigutada esemeid või kedagi hoopis sõidule kaasa võtta! Siis on lahenduseks pakiraam, mida saab paigutada nii ratta ette kui taha. Kuigi võib tunduda, et pakiraami valimine on suure valiku tõttu raskendatud, siis tegelikkuses on selle valimine üsnagi kerge. Tuleb tähelepanu pöörata vaid mõnele pisiasjale ning oma vajadustele. Seetõttu on Kaup24 meeskond kirjutanud lühikese kokkuvõtte, kuidas sobiv jalgratta pakiraam valida.

Kuidas valida pakiraam jalgrattale?

Pakiraam on reguleeritav ja valmistatud alumiiniumist või sulamist. Mõlemad materjalid on tugevad ja vastupidavad materjalid, mis tagavad Sinu hoiul olevate asjade turvalisuse. Raamil oleva klambriga on võimalik turvaliselt. asetada esemed selle vahele. Lisaks tulevad kaasa vajalikud kinnituseks mõeldud adapterid ja kruvid, millega raam ratta külge kinnitada. 

Pakiraamid on olemas erinevates kujudes ja disainides. Nii saad valida enda rattale kõige sobivama raami. Olemas on ka esipakiraamid, mida on võimalik kinnitada ratta esiotsa - nii saad alati pilku peal hoida endale tähtsatele asjadele. Miks mitte muretseda isegi mõlemad - nii on alati olemas koht, kuhu oma esemed panna.

Kindlasti tutvu enne ostu tootekirjeldustega, kuna iga pakiraam on erinev ja sobib erinevatele mudelitele. Tootevalikut pakuvad näiteks brändid nagu CUBE, Dunlop, Kiti ja RFR, mille tooted sobivad erinevates suurustes ja mudelites ratastele. Kui Sul siiski on pakiraamide kohta küsimusi siis tea, et Kaup24 klienditeenindus on alati vajadusel Sulle abiks nii tootekirjeldustesse jäetud küsimuste, telefoni kui ka sõnumitele teel. Lubame vastata Sulle nii kiirelt kui võimalik.

Miks osta pakiraam rattale Kaup24 e-poest?

Jalgratta omamisel võib pakiraam tulla vägagi kasuks - seetõttu pakub Kaup24 kvaliteetset ja soodset valikut, et leiaksid kõik jalgratta varuosad kiirelt ja mugavalt. Lisaks kehtib ostugarantii igale ostule - 14 päevane vahetamis- ja tagastusõigus ning maksad alles siis kui kaup on Sinuni jõudnud. Kindlasti ära unusta osta võtta ka sageli toimuvatest sooduskampaaniatest - nii säästad veelgi!

Tutvu valikuga ja muuda oma jalgratas täiuslikuks!