ad

Jalgrattakärud

(30)
PARIM HIND
Jalgrattahaagis kaubale Bellelli Mini, must hind ja info | Jalgrattakärud | kaup24.ee PARIM HIND € 541 / kuus € 8649 Lisa korvi
PARIM HIND
Jalgrattahaagis lemmikloomadele Bellelli Dog, must/oranž hind ja info | Jalgrattakärud | kaup24.ee PARIM HIND € 1428 / kuus € 23800 Lisa korvi
PARIM HIND
Jalgrattakäru loomadele, punane hind ja info | Jalgrattakärud | kaup24.ee PARIM HIND € 881 / kuus € 14100 4/5 Lisa korvi
PARIM HIND
PARIM HIND
Laste jalgratta haagis Bellelli B-Travel, punane hind ja info | Jalgrattakärud | kaup24.ee PARIM HIND € 2100 / kuus € 35000 Lisa korvi
PARIM HIND

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Hinnangute keskmine: 4.6/5
9 061 hinnangut. Vaata kõiki

Jalgrattakäru

Jalgrattaga sõitmine on lihtne, lõbus ja sportlik viis, kuidas jõuda punktist A punkti B. Siiski tahaks iga ema jalgrattamatkale võtta kaasa oma lapse. Selleks on mõeldud rattakäru lapsele - nii saad võtta oma lapse turvaliselt ja ohutult kaasa igale sõidule ning nii saab ka laps jälgida ümbruskonda ning nautida värske õhu käes olemises koos emaga.

Kuidas valida jalgratta järelkäru?

Kärud on üsnagi erinevad - kõik mudelid sisaldavad endas erinevaid lisafunktsioone ja omadusi, mistõttu võiksid läbi mõelda, mis omadused ja funktsioonid on Sinu või Su lapse jaoks tähtsad ja mis mitte. Näiteks kui oluline on Sinu jaoks käru LED lampide olemasolu, putukavõrk, varikatus, mitme lapseline käru, pagasiruum või mõni muu?

Kindlasti võiks ju olla käru kiiresti ja mugavalt kokkupandav ning koos täispuhutavate ratastega, et säästa kodus ruumi. Samuti võiks olla igal kärul helkurid ja turvavööd, et tagada lapse maksimaalne ohutus. Näiteks osad kärud on spetsiaalselt disainitud nii, et kui isegi peaks ratas ümber kukkuma, jääb rattakäru vertikaalasendisse ja nii ei saa laps viga. Pea meeles, et jalgrattakäru sobib lapsele vanuses 18 kuud kuni 7 aastat või lapsed, kes suudavad iseseisvalt juba istuda. Nooremad ega vanemad ei mahu enam kärru ning seetõttu ei ole enam kärus olemine lapsele mugav või turvaline.

Seejärel tuleb välja valida disain - valida saad erinevate värvide hulgast, mida pakub bränd nimega BabyMaxi. BabyMaxi on Hollandi ettevõte, kes pakub ergonoomilisi lahendusi Sinu ja Sinu beebi jaoks. 

Enne ostu sooritamist kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva informatsiooniga, vastasel juhul võib pärast juhtuda, et käru ikkagi ei vasta Sinu ootustele. Käru kasutamisel kindlasti lähtu ohutusnõuetest ning kokkupanemisel järgi tootja antud juhiseid.

Miks osta jalgrattakäru lastele Kaup24 veebipoest?

Jalgrattakäru on asendamatu vahend, kui soovid lapse kaasa võtta. Veebipoes ostlemine on muutumas aina populaarsemaks - suurem valik, soodsad hinnad ja paindlikud makse- ja kohaletoimetamise tingimused garanteerivad kõige parema ostukogemuse. Kaup24 e-poes toimuvad ka sageli sooduskampaaniad, mis muudavad juba olemasolevad soodsad hinnad veelgi rahakotile sõbralikumaks! 

Tutvu valikuga ja osta juba täna!