Jalgratta tööriistad, hooldustooted

(17)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Jalgratta tööriistad ja muud hooldustooted

Jalgrattaga sõitmine võib olla nii sportlik ja lõbus hobi kui ka igapäevane transpordiviis. Siiski tuleks mõista, et mida tihemini jalgrattaga sõidetakse, seda kiiremini ratas kulub ja seda tuleb hooldada. Hooldamise vajalikkus ja sagedus sõltub ka sellest, millistes tingimustes sellega sõidetakse. Näiteks maastikusõidud ja vihmase ilmaga sõidud kulutavad rohkem ratast kui need rattad, millega sõidetakse linnateedel. Jalgratta hoolduseks on vaja vastavalt varuosale vastavat hooldusvahendit, mistõttu võib õige toote valimine tunduda keerukas. Kaup24 on Sulle selles osas abiks!

Kuidas valida õiged hooldusvahendid?

Ketaste puhastusvahend sobib jalgratta kasseti, piduriketaste ja erinevate rattaosade puhastamiseks. Aerosoolipihusti abiga jõuab puhastusvahend kohtadesse, kuhu muu pihustiga pääseda ei pruugi. Aerosoolipihusti kasutamine on äärmiselt lihtne - pihusta soovitud detailid ja lase puhastajal toimida. Seejärel kuivata ning vajadusel pihusta veel kord. Tundlikumate materjalide puhul on mõistlik kasutada pihustamise asemel lappi. Kummist komponentidest tuleks seda puhastusvahendit pigem eemale hoida - kumm võib laguneda.

Sarnase toimainega on rehvipuhastajad, ainult et see sobib igale kummile ja rehvile. Pihusta vahendit osale rehvist, oota pisut ning seejärel eemalda mustus kõvade harjastega harjaga. Väga määrdunud pinna puhul korda protsessi. Ära lase vahendil rehvi peal kuivada ega kasuta seda kuumadel pindadel!

Käigusüsteemi puhastusvahend eemaldab rasva ja tolmu ideaalselt keti- ja käigusüsteemi elemendidelt. Enne kasutamist loksuta, pihusti muutub vahuks ning seejärel tuleb see kanda pinnale umbes 15 cm kauguselt. Oota mõni minut, kuni vahend hakkab vahutama ning seejärel puhasta ala õrnalt märja käsna või pehme harjaga. Loputa veega ning vajadusel korda protsessi. Ära lase jällegi tootel kuivada ega kana seda kuumadele pindadele.

Puhta ja suvuja sõidu pakub veekindel sadulapuhastaja. See sobib ideaalselt naha ja sarnase osade hooldamiseks. Nimelt selle pihustamisel tekib kiht, mis hülgab mustuse, tolmu ja liiva samal ajal lisades sära. Lisaks kaitseb see istmete vananemise, pragunemise ja värvimuutuse eest. Kasutamisel tuleb asetada väike kogus vahendid kuivale ja puhtale lapile ning seejärel pühkida sellega sadul puhtaks ning lasta kuivada. Vahendit on keelatud kasutada kuumadel pindadel.

Lisaks leiad valikust poleerivaid ja kaitsvaid vahendid, mis annavad Sinu rattale uue välimuse! Seda kõike pakuvad brändid nagu Bike on Wax, Connex, CUBE ja True Utility. Kindlasti tutvu enne ostu tootekirjeldustega, et veenduda selle sobivuses.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub parimaid hindu koos suurima valikuga. Lisaks muudavad meie paindlikud ostu- ja maksetingimused kogu ostlemise veelgi mugavamaks! Kindlasti ära unusta ka osa võtta sooduskampaaniatest - nii säästad veelgi.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Jalgratta tööriistad, hooldustooted - millised on kõige populaarsemad?

Jalgratta tööriistad, hooldustooted - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?