Jalgratta sisekummid ja rehvid

(15)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Jalgratta rehvid ja sisekumm

Jalgrattasõit on põnev ja lõbus hobi, efektiivne sportimisviis kui ka hea ja kättesaadav transpordiviis. Selleks, et rattaga oleks maksimaalselt mugav sõita, on oluline soetada õiged rehvid vastavalt maastikule ja vajadustele või jalgratta sisekumm nendele, kes eelistavad torudeta rattaid.

Kuidas valida sobiv jalgratta rehv või ratta sisekumm?

Olemas on maastiku-, hübriid-, maantee-, kokkupandavad, naiste-, meeste-, laste- elektri- ja paljudele teistele mõeldud rehve. Iga maastik vajab erinevat rehvi mustrit, et tagada kõige turvalisem ja mugavam sõit. Seetõttu ideaalse rehvi valimisel lähtu oma jalgratta mudelist ning vajadustest. Valida võid ka kaamerarehve, kuid sinna on vajalik soetada vastav jalgratta kaamera.

Rehvi vahetamisel veendu, et kõik vajalikud tarvikut rehvi vahetamisel on olemas - kõik vajalikud tooted leiad Kaup24 e-poest. Eemalda rattalt ratas ehk seadista peale madalaim käik ning vabasta pidurid.  Seejärel lase rehvist välja õhk ning vastavalt mudelile keera lahti, tõmba või pigista ventiil välja. Aseta velje ja rehvi vahele spetsiaalne spaatel. Lõpuks eemalda rehv aeglaselt, liigutades samal ajal spaatlit velje ja rehvi vahel.

Kui rehvil peaks olema pragu, pane sellele kummiplaat või kiiresti kuivav liiv pragudesse. Pärast rehvi vahetamist pane parendatud rehv tagasi veljele ning veendu, et rehv on tihedalt kinni. Pane pump ventiilile ning seejärel täida rehv õhuga. 

Sisekummi vahetamine on üsnagi lihtne - selleks kasutatakse spetsiaalseid plastmassheebleid. Ratast koos kummiga on lihtne eemaldada ja  paigaldada, kuna see kinnitub spetsiaalsete kinnitustega ratta kahvli külge. Lisaks pea meeles, et regulaarselt tuleb kontrollida ka jalgratta kummi rõhku. Liiga pehmete kummidega võib olla sõit üsnagi keeruline, kummid kuluvad ruttu ning seetõttu võib väga kergelt vigastada kummi, velge kui ka ennast. Sisekummi siserõhku saab kontrollida bensiinijaamas näidikutega kui ka käega katsudes - kumm ei tohiks olla väga kõva ning kindlasti mitte pehme.

Miks osta jalgratta rehvid ja jalgratta sisekumm Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub kvaliteetset valikut usaldusväärsete ja kvaliteeti pakkuvate brändide seast - CUBE, Dunlop, Impac ja Tubolito. Meie e-poest leiad soodsaimad hinnad, mida alandavad veelgi sageli toimuvad sooduskampaaniad. Lisaküsimuste korral Kaup24 tingimuste või tootevaliku kohta võid ühendust võtta meie klienditeenindusega sõnumite või infotelefoni teel.

Tutvu valikuga ja muuda oma ratas veelgi mugavamaks!