Jalgratta joogipudelid, pudelihoidjad

(33)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Jalgratta pudelihoidja ja joogipudel

Jalgrattasõit spordina võib olla üsnagi väsitav ja energiat nõudev ning seetõttu on oluline kaasas kanda veepudelit, et kustutada janu ning anda kehale energiat. Seetõttu on võimalus paigutada ratta külge pudelihoidja, kust vajadusel mugavalt haarata mugav joogipudel. Kuna valik võib tunduda üsnagi suur, siis on hea sealt valida meelepärane toode, kuid siiski võib tunduda keeruline leida see kõige õigem. Õnneks Kaup24 meeskond on kirjutanud lühikese ülevaate, millele võiksid tähelepanu pöörata.

Kuidas valida sobiv pudelihoidja või joogipudel?

Pudelihoidjad on kinnitatavad kruvidega ning on erinevates disainides. Valida saad valida erinevate värvide hulgast, alates mustas erk kollaseni. Meie soovitus oleks valida disain, mis Sulle endale meeldib ning mis sobib Sinu rattaga. Osad hoidjad on pööratavad nii, et saad pudelihoidja enda poole keerata või kuhu iganes Sul seda parasjagu vaja on. 

Joogipudelid on asendamatud kuumadel suvepäevadel, mida pudelihoidjasse pista. Need on valmistatud orgaanilisest materjalist, mistõttu puudub pudelitel ebameeldiv lõhn. Nendel on kaitsev kate, mis on vastupidav kukkumisele, kriimustustele ja õhutemperatuuri muutustele. Pudelid vastavad meditsiinilistele nõuetele ning seda on kergesti võimalik pesta. Osad pudelid on isegi kõrtega - kõrrega pudel muudab joomise veelgi mugavamaks, mis tuleb eriti kasuks kiire sõidu korral. Valida saad erinevate disainide ja mahutuvuse järgi - nii saad endale pudeli, mis sobib Sulle ideaalselt.

Pudelihoidjate ja joogipudelite valikut pakuvad brändid nagu Crussis, CUBE, Insportline, RACEONE ja SIMPLA. Ära unusta enne toote ostu tutvuda toote kirjeldusega - see annab hea ülevaate toodete andmetest, omadustest ja lisafunktsioonidest. Nii on kindel, pudel ka reaalsuses Sulle sobib.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suurepärast valikut sobiva spordivarustuse leidmiseks - valikut pakuvad erinevad brändid, kes pakuvad ainult kvaliteetseid ja heakskiidetud tooteid, millest on võimatu mitte leida midagi meelepärast. Meie veebipoes on ülipaindlikud ostu- ja maksetingimused ehk Sina saad otsustada, kuidas kaup Sinuni jõuab ning kuidas ja millal selle eest maksta. Lisaks toimuvad e-poes sageli sooduskampaaniad, millega on võimalik säästa veelgi niigi soodsatest hindadest, nii et ära kindlasti jäta võimalust kasutamata.

Tutvu valikuga ja muuda jalgrattasõit veelgi mugavamaks!

Jalgratta joogipudelid, pudelihoidjad - millised on kõige populaarsemad?

Jalgratta joogipudelid, pudelihoidjad - milliseid soovitatakse?

Jalgratta joogipudelid, pudelihoidjad - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?