Majandus- ja teaduskirjandus

Kui armastad pidevalt oma teadmisi täiendada ning silmaringi laiendada, on majandus- ja teadusvaldkonna raamatud just Sulle. Selleks leiad valikust nii teatmeteoseid, entsüklopeediaid, ajalooraamatuid kui ka ühiskonnateemalisi raamatuid. Valikut pakuvad selleks tuntud ja usaldusväärsed teadlased, ajaloolased, ühiskonnategelased ja paljud teised autorid. Sobiva raamatu valimisel pööra tähelepanu isiklikele eelistustele ja huvipakkuvatele teemadele. Kindlasti tutvu ka tootekirjelduses oleva raamatu lühitutvustusega ning soovi korral vaata üle ka muud detailid nagu lehekülgede arv, ilmumisaasta jne. Soovi korral tutvu veel teiste ostjate poolt antud hinnangute ja arvamustega. Kasuta kõrvalolevaid filtreid ning vali sobivad raamatud juba täna.

Uued tooted

Общество потребления hind ja info | Общество потребления | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 599 28p. 12t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Eesti Keele Oskuse Arenemine Ja Arendamine hind ja info | Eesti Keele Oskuse Arenemine Ja Arendamine | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 2000 28p. 12t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Tšornobõl: Tuumakatastroofi Ajalugu hind ja info | Tšornobõl: Tuumakatastroofi Ajalugu | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 2770 28p. 12t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Ordo Teutonicus Немецкий орден hind ja info | Ordo Teutonicus Немецкий орден | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 5999 28p. 12t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Keemia Alused, Teekond Teadmiste Juurde hind ja info | Keemia Alused, Teekond Teadmiste Juurde | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 13050 28p. 12t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Eetika Ja Filosoofia Piirid hind ja info | Eetika Ja Filosoofia Piirid | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 1930 28p. 12t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Rahvuslinnud Ja Sümbollinnud Euroopas Ja Kaugemal. hind ja info | Rahvuslinnud Ja Sümbollinnud Euroopas Ja Kaugemal. | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 2400 28p. 12t
Lisa korvi
UUDISTOODE

Majandus- ja teaduskirjandus

Kui Sulle meeldib avardada oma silmaringi just majandus- ja teadusvaldkondades, sobivad Sinu raamaturiiulile ideaalselt teatmeteosed, entsüklopeediad, ajalooraamatud ja ühiskonnateemalised raamatud. Selleks leiad valikust teosed tuntud autoritelt ja usaldusväärsetelt allikatelt - kasuta järgnevaid nõuandeid, et leida endale või sõbrale kingituseks kõige sobivam.

Kuidas valida sobiv raamat?

Kui oled otsimas endale sobivat majandus- või teaduskirjanduslikku raamatut, tasubki alustada enda eesmärgist ja eelistustest. Kui oled otsimas entsüklopeediat või teatmeteost, mille abiga oma teadmisi täiendada ja silmaringi avardada, siis mis teemalist Sa otsid - on selleks taimed, ehitised, loomad või muu? Kui soovid lugeda ühiskonnaga seotud raamatuid, siis millised oleksid Sinu eelistused? Kui soovid hoopiski tutvuda lähemalt ajalooraamatutega, siis milliest ajajärgust, riigist või inimesest Sa lugeda sooviksid? Meie valikust leiad suures valikus erinevaid raamatuid, mille vahel valdia. Kui oled sobiva raamatu leidnud, tutvu kindlasti ka raamatu lühitutvustusega, mille leiad raamatu tootekirjeldusest. Selleks pakuvad valikut mitmed tuntud ja hinnatud kirjanikud, teadlased, ajaloolased, ühiskonnategelased ja paljud teised.

Raamatute valimisel võiksid veel tähelepanu pöörata ka lehekülgede arvule ja ilmumisaastale. Ilmumisaasta on oluline, kuna me elame alati muutuvas maailmas - kõige uuem ja asjakohasem info leidub ikkagi uuemates täiendatud trükkidest. Lehekülgede arv oleneb aga Sinu enda isiklikest soovist - näiteks paksemate raamatute lugemine pakub pikemaaegset lugemisainet igapäevasele hobi korras lugejale, küll aga on vajaliku info leidmine õhemas raamatus kiirem ja kergem. Selleks kasuta kõrvalolevaid filtreid, et leida kõige sobivam.

Kui Sul on raamatute kohta täiendavaid küsimusi, esita need julgelt meie klienditeenindusele telefoni või e-kirja teel. Soovi korral tutvu ka teiste ostjate poolt antud hinnangute ja arvamustega - see on kindlasti Sulle valimisel abiks.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebikaubamaja, kust leiad suures valikus erinevaid raamatuid igale maitsele. Lisaks pakume mugavaid ostu- ja maksetingimusi - näiteks on Sul võimalik kasutada järelmaksu võimalust ka väiksemate summade puhul. Sageli toimuvad sooduskampaaniad ja pakkumised aitavad Sul säästa veelgi.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!