Raamatud lastele ja noortele

Lasteraamatud ja noortekirjandus annavad võimaluse noorematel sukelduda põnevasse maailma, mida pakuvad erinevad eesti ja välismaa autorid. Raamatute valimisel pööra tähelepanu lapse vanusele - valikust leiad illustratsioonidega raamatuid väikelastele, trükitähtedega ja kergete süžeedega raamatuid lastele ning põnevaid ja kaasahaaravaid raamatuid ka noortele. Kui võimalik, lase lapsel ise valida endale meelepärased noorteraamatud või lastekirjandus - nii on kindel, et raamat ei jää raamaturiiulisse lugemata seisma.Seepärast tutvuge koos ka raamatute tootekirjeldustega, kust leiad iga raamatu lühikirjelduse. Pööra tähelepanu ka raamatu ilmumisaastale ja lehekülgede arvule - noored üldiselt eelistavad tänapäevaseid ja õhemaid raamatuid.

Uued tooted

Mustermees värviraamat hind ja info | Mustermees värviraamat | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 400 5p. 7t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Südamemandalad kahele hind ja info | Südamemandalad kahele | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 400 5p. 7t
Lisa korvi
UUDISTOODE
UUDISTOODE
Eesti mustrid. Värviraamat postkaartidega hind ja info | Eesti mustrid. Värviraamat postkaartidega | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 700 5p. 7t
Lisa korvi
UUDISTOODE
UUDISTOODE
Чудесные травы hind ja info | Чудесные травы | kaup24.ee -15% UUDISTOODE
€ 1529 5p. 7t
Lisa korvi
UUDISTOODE
О чем шумит лес? hind ja info | О чем шумит лес? | kaup24.ee -15% UUDISTOODE
€ 1019 5p. 7t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Тайные связи в природе hind ja info | Тайные связи в природе | kaup24.ee -15% UUDISTOODE
€ 1019 5p. 7t
Lisa korvi
UUDISTOODE
UUDISTOODE

Lasteraamatud ja noortekirjandus

Lapsed ja noored eelistavad üldiselt lugemiseks raamatuid, millega on neil on kergem samastuda ning mis oleks ka kirjaviisilt kergesti loetavam. Selleks sobivad ideaalselt lasteraamatud ja muu noortekirjandus, mis on põnev ja kaasahaarav - kasuta järgnevaid nõuandeid ning leia valikust kõige sobivam. 

Kuidas valida sobivad raamatud noortele?

Lapsed kasvavad ruttu, mispärast muutuvad ka nende eelistused kiirelt. Seepärast peaksid lasteraamatuid valima vastavalt nende vanusele - näiteks 3-aastased lapsed ei pruugi aru saada raamatutest, mis sobivad 6-aastastele. Noortekirjandus sobib ideaalselt juba vanematele lastele, kes suudavad aru saada ka keerukamadest süžeedest ning kirjatähtede lugemine ei valmista raskusi. Väikelaste raamatud koosnevad eelkõige piltidest, mis aitavad lastel õppida tundma loomi, tähti ja palju muid elulisi asju läbi piltide. Kindlasti valmistavad lastele rõõmu ka muinasjutud, mida lapsevanemad õhtuti ette loevad ning aitavad kaasa ka lapse fantaasiale ja loomingulistele võimetele. Valikust leiad selleks raamatuid nii eesti kui ka välismaa kirjanikelt ja autoritelt

Kui oled otsimas oma lapsele sobivat raamatut, tasub kindlasti tähelepanu pöörata valikule. Kuigi valime me enamasti raamatuid selle kaane järgi, peaksime tähelepanu pöörama hoopis selle sisule - selleks tutvu lähemalt iga raamatu tootekirjelduses oleva infoga, kust leiad iga raamatu lühitutvustuse. Kui laps on piisavalt vana, võiksid lasta temal endal valida valikust endale kõige huvipakkuvam raamat - nii saad olla kindel, et lapsele raamat meeldib ning see lugemata raamaturiiulisse ei jää. 

Lastele ja noortele võib liiga pikkade raamatute lugemine tunduda tüütu või isegi muutuda igavaks, mispärast võiksid tähelepanu pöörata lehekülgede arvule. Kui Sinu laps armastab raamatuid lugeda, ei ole kindlasti suur lehekülgede arv tema jaoks probleemiks. Samuti eelistavad nad üldiselt lugeda tänapäevast kirjandust - seepärast veendu ka raamatu ilmumisaastas. 

Miks osta Kaup24 veebipoest? 

Kaup24 veebipoest leiad suures valikus laste- ja noorteraamatuid igale maitsele ja soovile ning seda kõike koos soodsate hindadega. Lisaks sellele pakume mitmekülgseid ostu- ja maksetingimusi, mille hulka kuuluvad ka erinevad tarneviisid nagu pakiautomaati saatmine, kulleriga saatmine või ise esindusse ise järgi tulemine.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!