Ilukirjandus

Ilukirjandus avab ukse põgenemaks reaalsusest ilukirjanduslikku maailma, millega saab tutvuda läbi erinevate raamatute. Selleks leiad valikust nii riimuvad kui ka vabavärsilised luuleteosed, põnevad proosad ja romaanid, ajaloolised elulooraamatud, biograafiad ja memuaarid või hoopiski fantaasiaraamatud, mida on võimatu käest panna. Kui oled otsimas enda öökapile või raamaturiiulisse uut lugemist, tasub kindlasti lähemalt tutvuda meie maailma klassikute kategooriaga, kust leiad ülemaailmselt tuntud ja hinnatud kirjanike teosed. Üldiselt leiad valikust nii Eesti kui ka välismaa kirjanike teoseid, nii uusi kui ka vanemaid. Valimisel pööra tähelepanu enda soovidele ja eelistustele - tutvu lähemalt tootekirjeldustega ning vali oma lemmikud.

Uued tooted

Не хочу hind ja info | Не хочу | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 839 28p. 10t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Сильнодействующее лекарство hind ja info | Сильнодействующее лекарство | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 479 28p. 10t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Врата Абаддона hind ja info | Врата Абаддона | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 1799 28p. 10t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Тайна семи циферблатов hind ja info | Тайна семи циферблатов | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 359 28p. 10t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Машина страха hind ja info | Машина страха | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 1199 28p. 10t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Речной бог hind ja info | Речной бог | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 1799 28p. 10t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Le Spectre De La Rue Du Puits (French) hind ja info | Le Spectre De La Rue Du Puits (French) | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 2858 28p. 10t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Koleduste Väljapanek hind ja info | Koleduste Väljapanek | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 1700 28p. 10t
Lisa korvi
UUDISTOODE

Ilukirjandus

Ilukirjanduslikud raamatud on suurepärane viis, kuidas põgeneda reaalsusest maailma, mille loob raamatu autor ise. Olgu selleks luule, romaanid, proosa, elulooraamatud, fantaasiakirjandus või muud ülemaailmselt tuntud raamatud - valida on võimalik mitmete vahel.

Kuidas valida sobiv raamat lugemiseks?

Kui Sulle meeldib sukelduda haaravatesse riimidesse või vastupidiselt lugeda põnevat vabavärssi, siis leiad selleks vastavad luuleteosed just siit. Selleks pakuvad valikut Eesti tuntumad ning teised andekad kirjanikud ja luuletajad. 

Proosa on üks peamisi ilukirjanduse vorme, kus võrreldes luulega on sõnade järjekord vaba. Selle alla kuuluvad näiteks romaan, novell ja muu. Romaan on pikem jutustav proosateos, kus on palju tegelasi ja mitu süžeed. Seepärast on need ka populaarsed ja armastatud paljude inimeste poolt ning ka nende, kes muidu raamatuid ei loe. Valikust leiad selleks romaane nii Eesti kui ka välismaa kirjanike poolt. 

Elulooraamatud, biograafiad kui ka memuaarid räägivad nii Eesti kui ka välismaa inimeste elust või muust olulist, mis on nendele pühendatud. Olgu selleks tuntud maailma tuntud Nirvana elulugu, indiaani hõimude pealik Black Elk, soome-eesti kirjanik Aino Kallas ja paljud teised.

Kui sulle meeldib eelkõige sukelduda fantaasiamaailma, mis pakub reaalsusele vahelduseks täiesti uut lähenemist, siis tasub tutvuda fantaasiaraamatute valikuga. Selleks pakuvad valikut nii välismaa kui ka Eesti kirjanikud. 

Kui Sind kõnetab hoopis maailma klassikalised teosed, siis leiad valikust ülemaailmselt tuntud kirjanike teosed. Nendeks kirjanikeks on näiteks Boriss Pasternak, Daniel Galera, Don DeLilo, Hanif Kureishi, Louis-Ferdinand Celine, Nancy Mitford, Oscar Wilde ja paljud teised. 

Kui oled otsimas enda öökapile või raamaturiiulile uusi lugemismaterjale, siis tasub kindlasti tutvuda lähemalt valikuga ning valida välja raamatud, mis kõige rohkem silma paistavad. Kuigi sageli valitakse raamatut kaane järgi, tasub kindlasti tutvuda toote kirjelduses lühitutvustusega, mis annab raamatu sisust väikese sissejuhatuse või ülevaate. Kui Sul on tekkinud lemmikud kirjanikud, kasuta kindlasti kõrvalolevaid filtreid, et leia tema teisi teoseid, mida taas avastada.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-pood, kust leiad põnevad raamatud nii Eesti kui ka välismaa kirjanikelt koos soodsate hindadega. Raamatute kättesaamine on kerge - telli need kas endasse lähimasse pakiautomaati, telli kulleriga koju või tule ise esindusse järgi.

Tutvu meie valikuga ja vali sobivad ilukirjanduslikud raamatud juba täna!