Raamatud

Raamatud on viis, kuidas põgeneda oma argipäeva elust põnevasse maailma, mida leiad vaid raamatu kaante vahelt. Seda pakuvad selleks erinevad kirjandusžanrid, mille hulka kuuluvad näiteks fantaasiakirjandus, ulmekirjandus, draama, komöödia, romaanid, novellid, autobiograafiad, luule ja palju muud. Raamatute valimisel pööra eelkõige tähelepanu omaenda eelistustele - milliseid žanre eelistad lugeda, kas Sulle meeldivad pigem ajaloolised või uued raamatud, välismaa või Eesti kirjandus? Valikust leiad ka põnevad noorteraamatud ning ka lõbusate piltidega beebiraamatud, mis aitavad lapsel õppida ning avastada. Kasuta kõrvalolevaid filtreid ning loo endale koju raamaturiiul, kus on kõik Sinu lemmikud ja head raamatud.

Uued tooted

Töömärkmed 2021 a, inglise keeles hind ja info | Töömärkmed 2021 a, inglise keeles | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 449 28p. 10t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Моя мама hind ja info | Моя мама | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 549 28p. 10t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Не хочу hind ja info | Не хочу | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 839 28p. 10t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Сильнодействующее лекарство hind ja info | Сильнодействующее лекарство | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 479 28p. 10t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Врата Абаддона hind ja info | Врата Абаддона | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 1799 28p. 10t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Общество потребления hind ja info | Общество потребления | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 599 28p. 10t
Lisa korvi
UUDISTOODE
Атака на титанов. Книга 10 hind ja info | Атака на титанов. Книга 10 | kaup24.ee UUDISTOODE
€ 1799 28p. 10t
Lisa korvi
UUDISTOODE

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 4.6/5
7 786 hinnangut. Vaata kõiki

Raamatud

Raamatute lugemine on viis, kuidas hetkeks kaduda reaalsusest ning avastada maailma, mis peitub kaante vahel. Olgu selleks mistahes moodi maailm - ulmekirjandus, fantaasiakirjandus, krimi või hoopis autobiograafiad, luuleraamatud või muu - head raamatud on haaravad ning panevad unustama kõik mured, mis Sul parasjagu südamel on. Valik on suur ja lai, mille seast leida endale kõige meelepärasem.

Millised kirjandusžanrid on olemas?

Romaanid, põnevikud ja novellid jutustavad mitmekülgseid lugusi, mille peamisteks teemadeks on armastus, psühholoogia, realism, ajalugu või muu. Novelli peamiseks tunnuseks on puänt ehk raamatus oleva tegevuse haripunkt. Nii romaanid kui ka novellid on kindlasti paljude lemmikud just oma põnevuse tõttu. Sarnased on ka eeposed, jutustused, elulookirjandus ja miniatuur. Draama alaliikideks on tragöödia, draama, komöödia, mis pakuvad igasse päeva mõnusat lugemist kas naeru või muu emotsiooni näol. 

Kui Sulle meeldib luule, siis kindlasti leiad valikust ka neid. Väga armastatud on Eesti kirjandus ning just seda luule poole pealt, mida on kirjutanud tuntumad luuletajad nagu Leelo Tungal, Lydia Koidula, Juhan Liiv, Doris Kareva ja paljud teised. Olgu selleks vabavärss või haaravad riimid, lauleline luule ning selle alaliigid - valikust leiad ka need.

Millised on head raamatud, mida lugeda?

Kui oled otsimas endale sobivat raamatut, tasub tähelepanu enda soovidele ja eelistustele, millest võiks Sinu raamaturiiul koosneda. Kas Sulle meeldivad eelkõige põnevikud ja novellid või eelistad hoopiski lühikesi jutustusi, siis tasub raamat valida vastavalt soovile. Mõtle ka kirjandusteose vanusele - kas Sind köidavad eelkõige uued raamatud või ajalooline välismaa või Eesti kirjandus? Kui otsid raamatut lapsele, siis leiad valikust noorteraamatud. Noortele meeldivad kindlasti erinevad fantaasiakirjanduse ja ulmekirjanduse raamatud. Beebiraamatud on mõeldud eelkõige mänguliseks õppimiseks - olgu selleks loomade pildid, tähed ja muud pildid, mis pakuvad beebile kindlasti palju avastamisrõõmu. Valikust leiad ka retseptiraamatud, mis toovad mitmekülgsust Sinu kööki.

Miks osta raamat Kaup24 veebipoest?

Kaup24 valikust leiad suures valikus erinevaid põnevaid raamatuid koos soodsa hinnaga. Kaup tuuakse Sinuni kiirelt ja mugavalt - Sina valid, kas soovid kauba kätte saada läbi pakiautomaadi, kulleri või esinduse. Lisaks kehtib igale ostule 2-nädalane tagastus- ja vahetusõigus.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!