Nutiseadmed

Tänapäeval areneb tehnoloogia uskumatult kiiresti. Soovid ajaga kaasas käia ja kõiki neid imelisi tehnikavidinaid oma ellu, mis iga päeva nauditavaks muudavad? Kui asjade multifunktsionaalsus muutub aina olulisemaks, siis nutiseadmed on just need, millele tähelepanu pöörata. Nutipliiats teeb tahvelarvutis surfamise mugavamaks ja mitmekesisemaks. Ilmajaamad ja termomeeter kuvavad ekraanil temperatuuri, niiskust, õhurõhku ning ennustavad ilmagi. Nutikellad ei näita vaid aega - nutikell on kui praktiline aksessuaar randmel, mis on su tark kaaslane ka treeningutel. Elektrilised hambaharjad muudavad hambapesu kordades efektiivsemaks. Droonid ja kajaloodid toetavad väliseid tegevusi õhus ja vee all. Need ja muud ägedad nutiseadmed leiad meie e-poest!

Nutikad seadmed internetist

Ilmajaamad ja termomeetrid

Tänapäeval võib igaüks omada oma isiklikku ilmajaama kodus, millel on palju kasulikke funktsioone. Temperatuur ja niiskus on inimese tervisega tihedalt seotud. Kõik ootamatud ilmamuutused võivad põhjustada allergiaid, külmetusi ja üldist ebamugavustunnet. Kodune termomeeter on siin suureks abiks, mis hoiatab ülitäpselt vähimastki temperatuuri või niiskuse muutumisest ning õhu kvaliteedist. Nutiseadmega selle ühendades saab aga neid tingimusi ise ka reguleerida. Ultraheli kasutav nutikas anemomeeter on koduse ilmajaama jaoks täiuslik täiendus, saates tuule teavet reaalajas katuselt otse nutitelefoni.

Nutikellad

Nutikell on andnud paljudele põhjuse uuesti kell randmele kinnitada. Nutikell ei näita ainult aega, see on uus multifunktsionaalne aksessuaar sinu randmel. Uued ja erinevad mudelid toovad randmele meelepärasema disaini – naistele naiselikumad, meestele mehelikumad, lastelegi on värvikirevad omad mudelid. Nutikellad ühilduvad sinu nutiseadmega, mõõdavad sinu aktiivsust ja pulsisagedust ning muudki, et hoida pingsalt pilku peal su tervisel. Muidugi on nutikella mahutataud ka mitmeid treeningrežiime, mis aitavad sul parimal viisil end vormis hoida. Sportides on oluline veekindlus, osad mudelid sobivad ujumisekski. GPS funktsioon tuvastab su asukoha reaalajas.

Elektrilised hambaharjad

Unistad tugevatest ja tervetest hammastest? Elektriline hambahari on kaasaegne ja parem alternatiiv tavalisele käsihambaharjale, mis kasutab parimat harjamistehnikat hammaste ja igemete eest hoolitsemiseks. See kasutab töötamiseks elektrit, käepidemesse on sisseehitatud laetav aku. Vahetatav hambaharjapea otsik peab alati kokku sobituma hambaharja mudeliga. Erineva kujuga harjapead teevad kiireid liigutusi igas suunas nagu inimkäsi seda kunagi ei suudaks liigutada, võimaldades nii rohkem kattu ning mustust eemaldada. Elektriline hambahari on kindel ja efektiivne investeering oma suuhooldusesse.

Droonid

Droonid ehk mehitamata õhusõidukid on kui põnevad propelleritega mänguasjad. Tegelikult pole tegu mänguasjaga, drooni potentsiaal on palju suurem. Droonid ulatuvad sinna, kuhu inimene ise ei ulatu. Üldjuhul seostub droonide kasutamine maaliliste piltide ja videotega kõrgelt õhust, võimaldades näha maailma hoopis teise nurga alt. Need on populaarsed seadmed nii asjaarmastajate kui professionaalide hulgas, jahtides kvaliteetseid kaadreid nii loodusest, linnadest kui ka kinnisvarast. Reaalne on ka kontaktivaba pakivedu. Pea meeles, et drooni kasutamine on reguleeritud ja selle lennutamisel kehtivad kindlad nõuded, nendega tuleb end eelnevalt kurssi viia.

Kajaloodid

Kajaloodid aitavad näha vee alla, kuhu inimese pilk ei küündi. Kalal käijatele on väike nutikas kajalood suureks abiks, kui on soov leida paremaid kohti kalapüügiks. Selline sonar on mõeldud just tuvastama kohti, kus liigub rohkelt kala. Led valgus tagab hea nähtavuse, Bluetoothi või Wifi abil on võimalik näha oma nutiseadme ekraanil iga üksikasja vee all toimuvast reaalajas. Imeline! Nii saad oma kallist aega kokku hoida ning päeva lõpuks ka parema saagi.

Nutipliiatsid

Õppimine on efektiivsem käega kirjutades kui trükkides. Nutipliiats on justkui tavaline kirjutusvahend, kuid see on palju enamat. See on 2in1 pliiats, milles on ühendatud arvutihiir ja klaviatuur, ning mis on mõeldud kirjutamiseks ja joonistamiseks puutetundlikule ekraanile. Puutepliiats sobib ekraanil liikumiseks ning võimaldab programme avades seal tekste kirjutada ja joonistada. Avasta nutipliiatsi imelisi võimalusi!

Miks sooritada ostud Kaup24 e-poes?

Pakume soodsaid hindu, lisaks kampaania märgistusega lisasoodustusi. Samuti pakume paindlikke tarneviise ja mugavat kättesaamise võimalust kliendi valikul. Igale ostule kehtib ka 14-päevane tagastusõigus, kui peaksite meelt muutma ostu osas või toode ei peaks sobima.