Nutikad kodumasinad

Armastame mugavust ja kaasaegseid lahendusi. Nutikad kodumasinad võimaldavad muuta me elu palju lihtsamaks, säästa aega nii majapidamistöödelt, hoolduskuludelt ning nautida kodu, kus saab ka puhata. Nutikad tolmuimejad ehk robottolmuimejad võimaldavad teha kogu töö ise meie eest, kui samal ajal toimetab vannitoas nutikas pesumasin, mis ise valib õige režiimi vastavalt pesule. Mõnus on köögis nautida oma lemmik kohvi, mille masin on ise valmistanud. Nutikülmiku puhul ei pea enam muretsema, et temperatuur oleks vale või kapp jääs. Võib kuulata muusikat nutikõlariga, mida tänu juhtmevabale disainile saab kaasas kanda. Nutikad veekeetjad ja toiduvalmistamise seadmed on vaid mõned vahendid, mille abi köögis vajame. Kõik see ootab meie e-poes!

Nutikad kodumasinad kodutööde lihtsustamiseks

Tänapäeval võimaldab tehnoloogia teha meie eest mitmeid majapidamistöid kui ka muuta meie üleüldine eluviis veelgi mugavamaks, et saaksime rohkem leida aega asjade jaoks, mis on olulised. Seetõttu leiad meie veebipoe valikust mitmeid nutikaid kodumasinaid, millest oma kodus rõõmu tunda.

Millised nutikad masinad on olemas?

Nutikad tolmuimejad ehk robottolmuimejad võimaldavad iseseisvalt tolmu imeda, ilma neid suunamata. Mõnus lihtsalt istuda diivanil ning lasta masinal teha kogu ülejäänud töö. Tänu anduritele tajub tolmuimeja ise ära, kui on oht kokkupõrkeks või alla kukkumiseks. Lisaks saab tolmuimejat ise telefoni teel juhtida või panna peale taimer töö alustamiseks. Tänu nutikatele lisafunktsioonidele aitab tolmuimeja lahti saada ka loomakarvadest ning teostab märgpesu.

Majapidamises on kindlasti abiks nutikas pesumasin, mis suudab ise vastavalt pesule valida režiimi, olgu selleks puuvill, sünteetiline materjal või vajab pesu hoopiski käsipesu. Lisaks teostavad need masinad ka kuivatamist, ning seetõttu ei pea eraldi kuivati pärast muretsema.

Nutikaal on ideaalne valik inimestele, kes hoolivad oma tervisest. Selliseid kaale on samuti võimalik ühendada oma nutiseadmega ning kaalule astudes saadab see kogu talletatud informatsiooni seadmetesse. Olgu selleks kaal, lihasmass, valgusisaldus kehas, rasvamass, kehamassiindeks või muu, tänu nutikaalule on nende tegurite jälgimine äärmiselt lihtne.

Nutikad veekeetjad on nii nutikad, et suudavad iseseisvalt vett soojendama hakata just siis, kui seda parasjagu vaja on. Lisaks saab ise reguleerida temperatuuri ning sisse lülitada vee soojashoidmise.nupu. Samamoodi suudavad nutikad kohvimasinad ise valmistada tassitäis lemmikut kohvi oma parimate teadmistega. Rääkides köögimasinatest, siis abiks on ka nutikad toiduvalmistamise seadmed nagu keedupott ja tsirkulaator.

Samas ei saa köögis puudu olla nutikas külmik, mis loob ise optimaalse temperatuuri ja niiskuse, jäävaba tehnoloogia, hoiab toitu värskemana ja vitamiinid alles ning lisaks saab külmikut kontrollida läbi rakenduse kus iganes olles.

Kui armastad nii head muusikat kui ka mugavust, siis kindlasti on hea soetada nutikad kõlarid, mis on juhtmevabad ja alati sinuga igal pool kaasas. Osad mudelid suudavad heli ise reguleerida vastavalt keskkonnale. 

Nutiseadmed teevadki kodust kaasaegse nutikodu!

Miks sooritada ostud Kaup24 e-poes?

Pakume soodsaid hindu, lisaks kampaania märgistusega lisasoodustusi ning isegi hinnagarantiid, mis tähendab seda, et kui sama toode on kuskil teises veebipoes soodsamalt saadaval, kompenseerime hinnavahe kliendile. Samuti pakume paindlikke tarneviise ja mugavat kättesaamise võimalust kliendi valikul. Igale ostule kehtib ka 14-päevane tagastusõigus, kui peaksite meelt muutma ostu osas või toode ei peaks sobima. Küsimuste korral on meie klienditeenindus alati valmis lahkelt aitama.