Naiste vööd

(2)

Pükse kandes tunnete, et midagi oleks nagu puudu. Need ei istu päris hästi ja ei taha üleval püsida. Siis tulebki mängu vöö. Püksirihma ei saa võtta ühte suvalist, vaid peab hoolikalt valima. Kui valite vöö, mis on teie jaoks liiga suur või väike, siis ei ole sellest üldse kasu. Enne vöö valimist peate kindlasti enda vööümbermõõtu teadma, et oskaksite valida. Lisaks suurusele on naiste vöösid ka erinevatest materjalides, disainides ja toonides. Populaarsed on nahast vööd, mis sobivad iga riietusega, kuid muudest materjalidest vööd on üldiselt soodsamad. Lohvakate pluuside, kleitide ja triiksärkide juurde sobib ideaalselt pihavöö, mida leiab samuti Kaup24 valikust. Tutvuge kogu veebipoe valikuga ning leidke endale sobivaim juba täna!

Nahast vöö naistele, 125 cm hind ja info | Naiste vööd | kaup24.ee € 2900
Värv: Punane
Lisa korvi
Nahast püksirihm hind ja info | Naiste vööd | kaup24.ee -28% € 1800 € 2500 Lisa korvi

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Naiste vööd

Naised armastavad aksessuaare ja olla moes. Üks elemente, mida kasutatakse stiilseima väljanägemise jaoks, on vööd. Vööd võivad muuta naiste riided paremaks ja tuua esile uusimaid moetrende. Rihma ei saa siiski kanda iga riietuse peal, sest see võib jätta mulje, et kannata liiga palju aksessuaare, eriti kui kannate üksikasjalike detailidega riideid. Seetõttu on oluline ka õppida, kuidas erinevaid vööstiile oma rõivastusega kokku sobitada. Naistel on vööde hulgas palju valikuid, alates erinevatest materjalidest kuni erinevate värvideni. Et saaksite neid sobivalt kasutada, anname teile mõned kasulikud juhised. 

Erinevaid vööstiilid, mida vastavalt enda kehakujule kanda.

Lai või suur kere keskosa - kui teil on lai kere, siis peaksite kandma tumedat või ühevärvilist vööd. Laiad vööd näevad teie seljas head välja.

Sirge, ühtlane talje - te peaksite vööd kandma kleitide või särkidega, nii annate enda kerele volüümi juurde. Parim on kanda lohvakaid pluuse, seejärel panna vöö ümber oma piha. Nii jääb mulje nagu teie kere on peenem ja parema kumerusega, mitte täiesti sirge.

Defineeritud vöökoht - oma kumeruste rõhutamiseks kandke detailide ja erksate värvidega vööd. Kumeruste varjamiseks vältige madala värvliga pükste kandmist.

Lühike kere - kui teil on lühike vöökoht, kandke peenemaid vöösid ja pluusi/pükstega sarnast värvi.

Pikk kere - kui teil on pikk kere, kandke paksemaid ja laiasid vöösid, mis vastanduvad teie pluusidele ja sobivad kokku pükste/seelikuga, mida kannate.. Kui soovite oma pikka kere rõhutada, siis järgige lühikese vöökoha kohta käivat nõuannet.

Mis puutub pihal vöö kandmisesse, madalamal või kõrgemal, saate seda kanda kleidi, kardiganiga või kampsuniga või isegi mantliga. On väga oluline teada, et vöö kandmine vöökohal rõhutab seda konkreetset kehaosa ja toob sellele tähelepanu. See jätab mulje, et su keha on heades proportsioonides ja see on kena võimalus näidata enda stiilsemat poolt.

Pükste ja teksade vööde puhul on laius ülioluline. Mida suuremad aasad, seda paksem peaks vöö olema, vastasel juhul liigub vöö aasades üles ja alla, muutudes ebastabiilseks. Kui pükstel pole aasasid, ei peaks te nendega vööd kandma, seetõttu peavad need püksid olema teie keha jaoks ideaalse suurusega.

Tutvuge kogu Kaup24 naiste vööde valikuga ning leidke endale sobivaim!