Vannitoakapid

(673)

Vannitoakapid on kohustuslikud igasse vannituppa, et hoiustada erinevaid hügieenitarbeid ja puhastustarbeid. Meie valikust leiad mitmetes erinevates disainides kappe - olgu selleks vannitoa peegelkapp, pesumasinakapp, valamukapp või kombineeritud valik, nagu näiteks valamukapp valamuga või valamukapp peegliga. Valimisel pööra tähelepanu enda isiklikule eesmärgile - millist kappi oled parasjagu otsimas? Soovituslik on silmas pidada ka olemasolevaid interjööri tunnusjooni ja värve. Veel pööra tähelepanu mõõtmetele. Näiteks mahukas ja kõrge vannitoakapp võtab rohkem ruumi, kuid samas on praktilisem. Meie valikust leiad neid nii modernses, klassikalises kui ka teistes stiilides - tutvu lähemalt valikuga ning vali sobiv vannitoakapp juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Vannitoakapid

Pesuruumi ei mahu palju mööblit, mis tähendab, et iga valitud kapp või riiul on väga oluline. Eriti oluline on leida kapp, mis mahutaks kõik vajaliku ära, kuid samal ajal sobituks ülejäänud vannitoa mööbli ja interjööriga.

Kuidas valida sobiv vannitoakapp?

Kuna põrandapinda on vähe, tasub eelistada mööbliesemeid, mis täidavad korraga mitut funktsiooni. Näiteks vannitoakapp peegliga on hea käepärane moodus hoiustada peegli taga väiksemaid asju – hambapastat- ja harju, raseerimisvahendeid, meigitarbeid ja ravimeid. Duširuumis on alati olemas valamu. Kuna see niigi siin on, siis tasub kasutada kraanikausi alla jäävat ruumi praktiliselt ära ning valida valamukapp valamuga. Valamukapp vannituppa on ideaalne lahendus, et tekitada toas avaramat muljet olles samal ajal praktiline. Üldiselt on vannitoakapid üsnagi mahukad, kuid kui muuks ruumi ei jagu, siis saab siin esmatarbevahendeid hoiustada.

Nutikas ja ruumisäästlik on ka võimalus tõsta osa mööblit nii-öelda maast lahti. Tegelikult pesuruumis soovitataksegi vältida täiskontakti põrandaga. Kui riiul toetub täies ulatuses põrandale, pääseb vesi sellele lihtsasti ligi ja riiuli alust põrandat ei saa puhastada ega kuivatada. Kui panna vannitoakapp seinale, siis seda ei juhtu. Paljud duširuumi mõeldud mööbliesemed ongi disainitud seinale kinnitamiseks. Nagu näiteks kitsas kõrge vannitoakapp. See sobib kahele poole valamut, mõjuvad „õhus rippudes“ efektselt, ent on samas äärmiselt praktilised.

Kappi valides pööra kindlasti tähelepanu ka selle disainile. Valimisel lähtu olemasolevast vannitoa interjöörist kui ka isiklikust maitsest. Meie laiast valikust on võimatu mitte leida midagi meelepärast.

Üks ese, mis vanni või dušinurga kõrval läheduses asuda võiks, on musta pesu korv. Pesema minnes on mugav riided sinna pista. Kui ruum vähegi võimaldab, siis oleks hea kaks ühes variant ehk pesukorviga vannitoa kapp. Siis on must pesu delikaatselt peidus ja kapi peal saab hoida muid asju.

Miks osta vannitoa kapid Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-pood, kust leiad mööblit igasse tuppa ülisoodsa hinnaga. Pealegi pakume veel äärmiselt paindlikke ostu- ja maksetingimusi, millesse kuuluvad näiteks 2 nädalane ostugarantii, mitmekülgsed kauba kättesaamise võimalused, järelmaksu võimalus ja palju muudki. Kindlasti tasub hoida silm peal ka sageli toimuvatel sooduskampaaniatel ja pakkumistel, et säästa veelgi rohkem.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!