Vannitoakapid

(423)

Vannituba on koht, kus inimene lõõgastub ja pühendub iseendale. 

Et end siin hästi tunda, peaks ruum olema mugavalt ja loogiliselt sisustatud.

Kui pärast pesemist tahaks puhast rätikut, siis leiab selle kapist. Või kui šampoon on tühjaks saanud, saab valamukapist haarata uue pudeli.

Kuna vannituba on väike, tuleb see eriti läbimõeldult möbleerida.

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Vannitoakapid

Pesuruumi ei mahu palju mööblit, mis tähendab, et iga valitud kapp või riiul on väga oluline.

Kuna põrandapinda on vähe, tasub eelistada mööbliesemeid, mis täidavad korraga mitut funktsiooni. Näiteks peegliga vannitoakapp on hea käepärane moodus hoiustada peegli taga väiksemaid asju – hambapastat- ja harju, raseerimisvahendeid, meigitarbeid ja ravimeid.

Duširuumis on alati olemas valamu. Kuna see niigi siin on, siis tasub kasutada kraanikausi alla jäävat ruumi praktiliselt ära ja eelistada valamuga vannitoakappi.

Kui muuks ruumi ei jagu, siis saab siin esmatarbevahendeid hoiustada.

Nutikas ja ruumisäästlik on ka võimalus tõsta osa mööblit nii-öelda maast lahti. Tegelikult pesuruumis soovitataksegi vältida täiskontakti põrandaga. Kui riiul toetub täies ulatuses põrandale, pääseb vesi sellele lihtsasti ligi ja riiuli alust põrandat ei saa puhastada ega kuivatada.

Kui panna vannitoakapp seinale, siis seda ei juhtu. Paljud duširuumi mõeldud mööbliesemed ongi disainitud seinale kinnitamiseks. Nagu näiteks kitsad kõrged vannitoakapid. Need sobivad kahele poole valamut, mõjuvad „õhus rippudes“ efektselt, ent on samas äärmiselt praktilised.

Üks ese, mis vanni või dušinurga kõrval läheduses asuda võiks, on musta pesu korv. Pesema minnes on mugav riided sinna pista. Kui ruum vähegi võimaldab, siis oleks hea kaks ühes variant ehk pesukorviga vannitoakapp. Siis on must pesu delikaatselt peidus ja kapi peal saab hoida muid asju.