Vannitoa peeglid

(18)

Vannituba ilma peeglita on nagu maja ilma katuseta – üks ilma teiseta ei funktsioneeri. Peegel ei ole edevuse asi, vaid praktiline ja kasulik kujunduselement. Ilma peeglita ei saa ju hügieenitoiminguid korralikult sooritada. Kuidas ajada habet nii, et peeglisse üldse ei vaata? Või teha soengut? Lisaks praktilisusele on vannitoa peelgid ka visuaalsed täiendused igasse vannituppa, mispärast on oluline selle valimisel pöörata tähelepanu selle disainile. Meie valikust leiad selleks mitmeid - olgu selleks vannitoa peegel valgustusega või ilma, suur või väike, kandiline või ümar. Oluline on, et see sobiks ka ülejäänud toa interjööriga nii stiili kui ka värvide poolest. Tutvu meie valikuga ning soeta peegel vannituppa juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Vannitoa peeglid

Inimesed on juba ammustest aegadest armastanud oma kujutist vaadata, aga selle huvi taga ei ole edevus, vaid siiras uudishimu saada teada: kuidas ma välja näen? Vanasti uuriti põnevusega oma peegeldust veepinnal.

Klaasi ja peegli leiutamise järel levisid need esmalt jõukates majapidamistes ja alles siis jõudsid lihtrahva kodudesse.

Vannitoa peeglid on viimase sajandi jooksul teinud läbi kõva arengu, muutudes aina mitmekülgsemaks. Varem piisas pesuruumis vaid näosuurusest peegeldajast. Peegel oli kallis ja väärtuslik vara, mida ei vahetatud naljalt välja. Nõnda seisid või rippusid kodudes peeglid, mille pind oli kahjustusi täis ja peegelpilt ei olnud enam päris tõene.

Täna on peeglid multifunktsionaalsed sisekujunduselemendid, millel on küljes või sees LED-valgustid, sisseehitatud klaasisoojendid ja puutetundlikud lülitid, aga ka disainriiulid ja seest valgustatud kapid. On mudeleid, millel on mitu erinevat valgustooni ja lülitid, mis jätavad enamkasutatud valgusspektrid meelde. Kui järgmine kord lambi sisse lülitate, kumab peegel duširuumi just täpselt sellist valgust nagu teile meeldib. On neljakandilisi, ovaalseid, ümmargusi ja asümmeetrilisi peegleid, eriskummaliste raamide, erinevate kinnitusega, iseseisvalt seisvaid, aga ka mööblisse integreeritavaid peegleid.

Peale „tõe rääkimise“ on peeglitel veel üks oluline omadus – need muudavad iga ruumi visuaalselt avaramaks. Vannitoas, kus ruumi vähe ja akent pole, on see eriti oluline boonus.