Vaibad

(5296)

Vaibad annavad ruumile ainulaadse võlu - need võivad muutuda silmapaistvaks detailiks või sulanduda sujuvalt ülejäänud interjööriga. Huvitava tekstuuriga ja ka mõistliku hinnaga põrandakattena loovad need hubasust igasse ruumi, samas kaitstes ka allolevat põrandapinda. Kasuta võimalust tuua värvi ja meeldeolu koju vaipkatete abil.

Otsid pehmet ja sooja erinevas stiilis põrandakatet? Meie veebipoest leiad erineva suuruse, disaini ja värvusega vaipu, mis sobivad igasse tuppa. Tutvu valikuga ja telli lisaks põrandakatetele ka muu vajalik Kaup24 e-poest!

Toodete kuvamine

Vaibad

Enam ammu ei leia enam eriti kodusid, kus erineva mustriga vaibad on seintele riputatud, ent oma koht igas kodus on neil siiani. Tekstiilkatted igal pinnal muudavad kodu tunduvalt hubasemaks ning lisavad interjöörile teatud elegantsust.

Vaipade müük internetis soodsa hinnaga

Vaipade valik on tõeliselt lai – endale sobiva leiab nii modernsuse armastaja, kui klassikaliste lahenduste eelistaja. Unikaalsust armastavad inimesed võivad langetada otsuse ka idamaiste mustritega käsitöövaipade kasuks. Lastetubadesse valitakse aga rõõmsavärvilised ja vahvate mustritega põrandakatted.

Vali otstarbe, mustri, materjali ja kuju järgi

Kuhu vajad põrandakatet sina? Siin on sadu võimalusi erinevate lahenduste kombineerimiseks. Esikusse kuulub vastupidav vaip koos porimatiga. Elutubadesse sobib põrandakatteks hästi mittedomineerivas toonis heledam põrandakate. Ent võibolla vajad kontrasttooni, mis harmoneeruks teatud tooni seina või muude sisekujunduselementidega?

Lastetubadesse valitakse aga enamasti rõõmsavärvilised ja vahvate mustritega mudelid. Mustritele mõeldes on saadaval sadade erinevate tekstuuride ja mustritega vaipkatted - sinul on vaja vaid otsustada, missugune lahendus näeb hea välja ruumis, kuhu otsid põrandakatet. Kogu toa põrandat katvale vaibale on tagasihoidlikum muster enamasti kindlam variant, sest see ei tõmba nii oluliselt tähelepanu endale. Väiksem dekoratiivne vaip võib aga olla julgemat tooni ja silmatorkavama mustriga.

Lisaks laiale mustrivalikule on võimalik põrandakatteid valida ka nende materjali järgi. Näiteks on olemas nii naturaalseid ja looduslikke lahendusi, mis sobivad ideaalselt eluruumidesse kui ka veidi tehismaterjali sisaldavatest materjalidest vaipkatteid, mis sobivad paigutamiseks näiteks käidavatesse koridoridesse või niisketesse pesuruumidesse.

Loomulikult on vaipu ka erineva kujuga – ümaraid, ovaalseid, ruudu- ning ristkülikukujulisi ning ka lastetuppa mõeldud tunduvalt mängulisema kujuga variante.

Põrandakatte soetamisel tuleb vaid kindlaks teha, millises suuruses seda vajad. Kui mõõdud teada, siis soovitame kindlasti ost sooritada just e-poest, kus valik tunduvalt laiem ning hinnad soodsamad kui tavakauplustes. Meie tootevalik on väga rikkalik. Esindatud on sellised tootjad nagu Futura, Flokati, Genova, Geo, Hama, Homestay, Jewel, Ziegler, Beluchi ja paljud teised.

Võid kindel olla, et leiad midagi ka enda maitsest lähtuvalt. Soovitame silma peal hoida ka meie eripakkumistel, mille käigus on muidu hinnalised vaibad võimalik soetada kordades soodsama hinnaga. Vali enda koju sobivad põrandakatted välja juba nüüd ning muuda toad hubasemaks ning õdusamaks!

Vaadatud tooted

Konsulteerime tööpäeviti kell 9-18

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt