Uksematid

(451)

Hea uksematt koridoris pole mitte ainult parim viis oma põranda kaitsmiseks, vaid on ka imeliselt lihtne viis muuta oma fuajee stiilseks. Esikuvaibad võtavad endasse prahi, mis tekib niisketest saabastest ja kingadest, samuti ka liigse märguse näiteks talvel üleliigse lume. Vaiba ostmisel on oluline kaaluda mati materjali ja suurust selle kasutamise koha suhtes. Kõigepealt kaaluge, kus uksematti kasutama hakkate - näiteks välitingimustes, on oluline valida ilmastikukindlatest materjalidest matid, mis on väga vastupidavad. Kindlasti peaks esikumatil olema libisemiskindel alus, mis hoiab mati paigal ja ei lase teil sellega koos libiseda. Uksemattide valik on meeletult suur ning igaüks leiab valikust endale sobiva mati.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Uksematid

Et teie kodu põrandad pikemat aega püsiksid puhtana, soovitame teil osta uksematt. Uksemattide valik on väga lai, nii et igaüks saab valida selle, mis sobib kõige paremini tema kodu sisustusega.

Kuidas valida uksematti?

Kuigi robustsed uksematid ei näe alati atraktiivsed välja, on need matid kõige praktilisemad. Jäme kangas tekitab tugevama hõõrdumise, nii et mustus eemaldatakse jalatsitelt paremini ja kiiremini. Teine võimalus - kookoskiust valmistatud matid. Nad ei aita mitte ainult jalatseid puhastada, vaid ka imavad hästi niiskust. Kummist uksematid võivad olla ka suurepärane valik - need puhastavad tõhusalt tallad niiskust neelamata (soovitame paigutada absorbeerivad matid kummist mattide alla). Loomulikult võite valida mati ka mõnest teisest materjalist - pakutavate toonide ja disainilahenduste rohkus võimaldab teil valida parima. Uksematid võivad olla ühevärvillised, kirjud ja mustrilised.

Kui otsite uksematti ainult siseruumi jaoks siis on parimaks valikuks sisalist, džuudist ja riidest matid, kuna need püüavad prahi ideaalselt endasse. Välitingimustesse sobivad matid, mis on väga vastupidavad ja ilmastikukindlad. Meeles tuleb pidada, et talvisel ajal on mitte soovitatav kasutada kummimatte. Kuigi kummist uksematid on tõhusad ja ei libise kingade pühkimisel, on parem hoida neid siseruumides või talvel õuest eemal. Selle põhjuseks on asjaolu, et külm võib põhjustada kummi pragunemist.

Samuti ennem uksemati ostmist kontrollige selle suurust. Uksematid on erineva suuruse ja kujuga, on oluline, et need sobiksid teie kodu mõõtudega. On selge, et mõlemad jalad peavad matile mahtuma, kuid veenduge ka oma ukseava laiuses.

Kui olete endale sobiva uksemati välja valinud siis ei tohi unustada ka selle puhastamist. Puhas matt püüab kinni rohkem mustust, nii et puhastage enda uksematti võimalikult tihti. Enamiku siseruumides kasutatavate mattide puhul sobib tolmuimeja. Kui tegemist on plastiku, puidu või kummiga siis sobib lihtsalt prahi välja raputamine ja kerge veega pesu.

E-pood Kaup24.ee pakub erinevaid uksematte, mille hulgas on kindlasti midagi, mis teile meeldib, ning vastab kõige paremini teie vajadustele ja sobib teie kodu sisustusega. Pakume uksematte väga konkurentsivõimeliste hindadega. Meie kodulehel saate alati tellida oma kodule kõige vajalikumaid ja kasulikumaid tooteid liigselt raha kulutamata.

Uksematid - millised on kõige populaarsemad?

Uksematid - milliseid soovitatakse?

Uksematid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?