Tualettlauad

(33)

Õrnema soo esindajatele ei piisa magamistoas ainult voodist. Magamistuba võrdub naiste silmis buduaariga ehk elegantselt sisustatud daamitoaga, kus naine saab olla ainult iseenda päralt. Siin on kindlasti peegel, kosmeetikalaud ja istumiseks mõnus tool või kanapee. Tualettlaud peaks olemas disaini ja värvi poolest kooskõlas ruumi dekoratsioonidega. Antiiksetes magamistubades loovad hubasust väga uhked ja romantilised tualettlauad, mis on enamasti heledad ja sisaldavad endas keerukaid ornamente. Soovituslik on osta peeglilaud juba siis, kui ülejäänud mööblit tuppa valite. Kindlasti tuleks laud asetada toas sinna, kus on hea valgus - soovituslikud õuest kiirgev valgus. Tänu õigele asetusele saate oma iluprotseduure vaevata ja veatult teha.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tualettlauad

Kui mõelda buduaarile, siis tuleb silme ette midagi romantilist ja rokokoolikku. Mõiste „buduaar“ pärineb küll 17. sajandist, kuid ei tähenda tänapäeval enam üksiti külluslikku interjööri ühes nikerdatud mööbli ja volangiliste tekstiilidega.

Samas on meigilaud, mille taga enda eest hoolitseda ja kus oma ehteid ning jumestusvahendeid hoida, ka tänaste buduaaride lahutamatu osa. See lauake võib olla põhjamaiselt minimalistlike joontega, ent võib ka olla 1960ndate stiilis, juugendlik, barokne või rokokoolik.

Ajaloolises võtmes tualettlauad on tavaliselt saadaval koos peegliga. Vahel on kaasas koguni kolm uhke raamiga peeglit – üks keskel ja kaks liigutatavat ääres. Küljepeeglitest on laua taga olijal hea end igast suunast vaadata. Komplekti kuulub tavaliselt ka samas stiilis iste. Sellistel mööbliesemetel on pisikesed ehtelaekad ja sahtlid väikeste, aga väärtuslike esemete hoidmiseks. Mõnel peenemal mudelil saab laekaid lukustada. Peeglilaud annab teile parema võimaluse enda eest hoolt kanda, samal ajal end peeglist vaadeldes. 

Unustada ei tohiks ka valgust, mis on meigi või soengu tegemisel hädavajalik. Selleks võiksite paigutada oma tulevase laua võimalikud akna lähedusse, et saaksite kasutada õuest kiirgavat päevavalgust. Kui selline võimalus puudub siis on soovituslik tualettlauale valida valgus, mis võtaks võimalikult vähe ruumi ning oleks valge värvusega, mitte kollane. 

Moodsa tegumoega kosmeetikalauad on laia kasutusampluaaga – need sobivad nii koju kui töökeskkonda. Tänu kitsale lauaplaadile ei võta nad väga palju ruumi, mistõttu on võimlaik peeglilaud paigutada nii magamistuppa, garderoobi, esikusse kui vajadusel vannituppagi.

Modernsetel meigilaudadel on samuti sahtlid. Siin on iluteenindajal käepärane hoida oma töövahendeid. Tualettlaud on küll tavaliselt kitsa lauaplaadiga, ent selle taga on mugav istet võtta. Istuja jalgadel on siin piisavalt ruumi ja kui tahta, saab iluprotseduure tehes istuda ka jalg üle põlve.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24.ee pakub suurt valikut naiste tulalettlaudu suurepäraste hindadega. Lisaks leiad meie veebipoest ülimalt paindlikud ostu- ja maksetingimused - 2 nädalane ostugarantii, mitmekülgsed kauba kättesaamise võimalused, järelmaks ja palju muud. Tellige endale uus ja kvaliteetne meigilaud meie veebipoest!

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Tualettlauad - millised on kõige populaarsemad?

Tualettlauad - milliseid soovitatakse?