Tualettlauad

(27)

Õrnema soo esindajatele ei piisa magamistoas ainult voodist.

Magamistuba võrdub naiste silmis buduaariga ehk elegantselt sisustatud daamitoaga, kus naine saab olla ainult iseenda päralt.

Siin on kindlasti peegel, kosmeetikalaud ja istumiseks mõnus tool või kanapee.

Meigilaud on vajalik mööbliese ka kosmeetikasalongis, sest see on iluteenindaja peamiseks töö tegemise kohaks.

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tualettlauad

Kui mõelda buduaarile, siis tuleb silme ette midagi romantilist ja rokokoolikku. Mõiste „buduaar“ pärineb küll 17. sajandist, kuid ei tähenda tänapäeval enam üksiti külluslikku interjööri ühes nikerdatud mööbli ja volangiliste tekstiilidega.

Samas on meigilaud, mille taga enda eest hoolitseda ja kus oma ehteid ning jumestusvahendeid hoida, ka tänaste buduaaride lahutamatu osa. See lauake võib olla põhjamaiselt minimalistlike joontega, ent võib ka olla 1960ndate stiilis, juugendlik, barokne või rokokoolik.

Ajaloolises võtmes tualettlauad on tavaliselt saadaval koos peegliga. Vahel on kaasas koguni kolm uhke raamiga peeglit – üks keskel ja kaks liigutatavat ääres. Küljepeeglitest on laua taga olijal hea end igast suunast vaadata. Komplekti kuulub tavaliselt ka samas stiilis iste.

Sellistel mööbliesemetel on pisikesed ehtelaekad ja sahtlid väikeste, aga väärtuslike esemete hoidmiseks. Mõnel peenemal mudelil saab laekaid lukustada. 

Moodsa tegumoega kosmeetikalauad on laia kasutusampluaaga – need sobivad nii koju kui töökeskkonda. Tänu kitsale lauaplaadile ei võta nad väga palju ruumi, mistõttu saab laudu kasutada nii magamistoas, garderoobis, esikus kui vajadusel vannitoaski.

Modernsetel meigilaudadel on samuti sahtlid. Siin on iluteenindajal käepärane hoida oma töövahendeid.

Tualettlaud on küll tavaliselt kitsa lauaplaadiga, ent selle taga on mugav istet võtta. Istuja jalgadel on siin piisavalt ruumi ja kui tahta, saab iluprotseduure tehes istuda ka jalg üle põlve.