Öökapid

(299)

Kui oleme juba seadnud end voodisse, kuid soovime veel näiteks lugeda raamatut, kasutame televiisori pulti või soovime kohta, kuhu asetada näiteks telefon või prillid, kuid voodist tõusmine on juba vaevaline, siis sobivad selle lahenduseks kompaktsed öökapid. Öökapid ja kummutid on ideaalsed lahendused igasse magamistuppa. Valimisel pööra tähelepanu kapi disainile, materjalile ja värvile. Puidust öökapp on traditsiooniline valik igasse interjööri, mis tekitab tuppa hubase atmosfääri. Värvid võiksid ühtida ülejäänud toa elementidega. Samas värvipsühholoogiale mõeldes muudab valge öökapp toa avaramaks ning tumedad värvid kitsamaks. Meie valikust leiad öökapid soodsalt - tutvu lähemalt valikuga ning vali sobiv juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Öökapid

Ühed olulisemad sisustuselemendid magamistoas on öökapid. Oma väikese suuruse tõttu võivad olla nad aga vägagi kasulikud ja kompaktsed - näiteks saab sinna asetada äratuskella, telefoni, lambi ja muu olulise, mis oleks vaja olla käepärast kohe peale ärkamist. Lisaks on nad suurepärased visuaalsed täiendused magamistuppa, muutes Sinu kodu hubasemaks just vastavalt Sinu soovile.

Kuidas valida öökappi?

Öökappi valides peaksid esmalt mõtlema, mis on kapi kasutamise eesmärk. Kui Sul on soov sinna paigutada palju esemeid, oleks mõistlik valida kapp mahukate sahtlitega. Kui mitte, võid vabalt valida ka sahtliteta kapi. Riiulitega öökapid annavad Sulle kohe ülevaate, mis parasjagu kapil on. 

Seejärel tuleks otsustada, millist värvi või mis disainiga mudel sobiks kokku magamistoa muu mööbli ja sisustuselementidega. Näiteks kui eelistad minimalismi ja avarat muljet tekitavat mööblit, siis soovitame valida valge öökapp. Siiski on paljudes kodudes hubaseks variandiks kujunenud hoopis puidust mööbel, siis on võimalus valida ka täispuidust öökapp. Tegelikkuses oleneb siiski kõik milline on Sinu kodu praegu ja mis muudaks Sinu jaoks toa hubaseks. Kaup24 veebipoes on suures valikus erinevate värvilahenduste ja kujundustega kappe, mille seast on võimatu mitte leida meelepärast.

Enne toote ostu soovitame kindlasti tutvuda tootekirjelduses oleva informatsiooniga. Näiteks on võimalik seal tutvuda lähemalt öökappide parameetritega, et planeerida kapi asetust või veenduda selle sobivuses. Kappide valikut pakuvad erinevad ülemaailmselt hinnatud brändid nagu Black Red White, ASM, Home4You, NORE, Actona, Forte, Gala Meble, Halmar, Laski Meble, Meblar, Meblocross, ML Meble, Notio Living, Signal Meble, Szynaka Meble, VG Line ja paljud teised. Kui Sul on toodete kohta lisaküsimusi, võid need julgelt jätta tootekirjeldusse või võtta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub suures valikus mööblit igasse majapidamisse ülisoodsa hinnaga ja ülimalt paindlike ostu- ja maksetingimustega. Näiteks on võimalik tellida kaup koju kätte kulleri vahendusel, kasutada järelmaksu võimalust ka väiksemate summade puhul, igale ostule kehtib 2 nädalane ostugarantii ja palju muudki. Meie garanteerime Sulle parima hinna, sest isegi kui leiad mõnest teisest veebipoest sama toote soodsamalt, anname Sulle võimaluse saada hinnavahest tingitud summa tagasi lilla sildiga märgistatud toodete puhul.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!